Рекомендуємо прочитати

Ознаки жіночого алкоголізму

article2972.jpg

Організм жінки, незважаючи на його уявну малосильність і крихкість, часто виявляється сильнішим за організм чоловіка. Жінка більш стійко переносить захворювання і терпить біль. Навіть тривалість життя у жінок, незважаючи на стреси і нерви, довша, ніж у чоловіка.
• Потяг до спиртних напоїв
• Втрата контролю над дозою спиртних напоїв
• Відсутність блювоти
• Збільшується несприйнятливість до алкоголю
• Регулярні п'янки.

1-ша ознака - потяг до спиртних напоїв
Зазвичай кажуть - тяга до алкоголю. Ті, хто часто п'є, заперечує цю 1 ознаку, вони кажуть, що п'ють, щоб зняти втому, під час важких стресів, п'ють, як усі по святах. Є багато приводів, спочатку випивають в колі друзів, по великих святах, потім п'ють, як усі алкоголіки. Приводів багато - відрядження, щоб розслабитися, аванс, перша зарплата, кінець тижня і так далі. І поступово людина вже не може без алкоголю.

Змінюється поведінка, в очікуванні випивки, жінка помітно веселішає, пожвавлюється, намагається швидше закінчити роботу, щоб швидше випити. Друзів алкоголіків вона не вважає такими. Часто влаштовує скандал, якщо чоловік дорікає її в пияцтві. Її важко переконати, що алкоголь завдає шкоди людині. Більшість жінок, що вживають алкоголь, не вважають себе алкоголіками. Сімейні обов'язки, діти, сім'я, робота стають тягарем, вони заважають їй випивати.

2-га ознака - втрата контролю над дозою спиртних напоїв
Ця ознака алкоголізму присутня протягом захворювання.
Жінка-алкоголік не зупиняється на малих дозах спиртного і не може обмежити прийом алкоголю. Вона обіцяє рідним, що не стане напиватися, але забуває про свої обіцянки і швидко втрачає контроль. Але як тільки вона стверджує, що «знає свою дозу», коли береться за чарку, тут же напивається.

3-тя ознака - відсутність блювоти
Коли в організм людини надходить отрута, то у нього є свій рефлекс - блювота. На перших порах організм намагається вивести з організму отруту і поки існує захисний механізм, він захищає, а значить, діє. Але чим частіше напивається, тим слабкіше у алкоголіка захисний рефлекс, а незабаром і зовсім перестає викликатися. Жінка може допитися до смерті, але блювоти у неї не буде. І коли зникне блювотний рефлекс, значить її діагноз - алкоголізм.

4-та ознака - збільшується несприйнятливість до алкоголю
Нерідко питущі хваляться, що можуть випити півлітра або літр горілки, але все це не так. Вони думають, що це говорить про те, що у цієї жінки сильна печінка і хороше здоров'я. І чим більше вона вживає алкоголь, тим більше їй його потрібно, щоб настало сп'яніння. Якщо збільшилася доза в порівнянні з початковою дозою у 5 разів, то це говорить про те, що побутове пияцтво перейшло в початкову стадію алкоголізму.

5-та ознака - регулярні п'янки
Для 1-ї стадії алкоголізму - випивка один раз на тиждень, для інших стадій частіше. На першій стадії через відсутність грошей, контролю з боку родини, можливі невеликі перерви.

Якщо жінка регулярно вживає алкоголь, то у неї в організмі відбуваються серйозні зміни. Їй достатньо вживати алкоголь протягом 5 років, щоб сформувалася стійка алкогольна залежність. Крім того, симптоми алкоголізму носять такий стрімкий характер, що лікування жіночого алкоголізму ускладнюється.

Якщо ви і ваші родичі потрапляють хоча б під одну з цих ознак, то потрібно бити тривогу. На думку лікарів США, алкоголь вважається наркотиком і входить в 20 небезпечних наркотиків і займає 5 місце.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи жінок хвилювало питання попередження небажаної вагітності. Це питання хвилює і сучасних жінок сьогодні....
Багато людей розглядають секс тільки як об'єкт насолоди. Але не тільки об'єктом насолоди є він - секс благотворний вплив...
Відсутність овуляції - є однією з причин безпліддя. Зараз одним з найбільш поширених методів лікування безпліддя є...
Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жіно ,...
Scroll To Top