Рекомендуємо прочитати

Поради як завагітніти

article2927.jpg

Багато хто посміхнеться, почувши таке питання. Але виявляється, на світі є тисячі людей, які відчувають великі труднощі із зачаттям дитини. Деяким доводиться пройти довгий шлях довжиною в кілька років, перш ніж на світ з'явиться довгоочікуваний малюк, а декому ніколи не судилося стати батьками. Тому для багатьох жінок питання про те, як завагітніти, стоїть чи не на першому місці. Спробуємо відповісти на нього.

1. Вибрати час.
Варто знати, що ймовірність зачаття не однаково висока протягом місяця. Найоптимальніший час для настання вагітності - 5 днів до овуляції і один день після неї. Але для того, щоб правильно визначити цей час, потрібно точно знати, що овуляція настала. У більшості жінок овуляція припадає на середину циклу. Зараз в аптеках продаються тести, які з високою ймовірністю показують наявність овуляції. Користуватися ними не складніше, ніж звичними тестами для визначення вагітності.

Якщо ж можливості придбати такий тест немає, можна скористатися і іншими способами. Протягом всього циклу потрібно вимірювати базальну температуру і записувати її. Бажано робити це рано вранці, до того як ви встали з ліжка. Якщо ви здорові, то базальна температура буде незмінна протягом всього циклу і лише після овуляції вона збільшиться на 0,2 або 0,4 градуса.

2. Регулювати частоту статевих актів.
Навколо того, як часто потрібно займатися сексом, ходить безліч міфів.
Якщо ви не знаєте, як завагітніти, то не варто зациклюватися на частоті статевих актів. Не потрібно спеціально відмовлятися від сексу або ж думати, що вагітність настане, якщо займатися любов'ю кілька разів на день. Ні відмова від сексу на місяць, ні відмова від розумної поміркованості не додадуть шансів на зачаття. Від думки, що кількість статевих актів може вплинути на якість, краще відмовитися.

3. Науковий підхід.
Про проблеми з зачаттям можна говорити, якщо ви протягом року не користувалися протизаплідними засобами, але вагітність так і не наступила. Правда, навіть рік - іноді дуже маленький термін, щоб з упевненістю говорити про наявність проблем у цій галузі. Для того, щоб зрозуміти причину, по якій зачаття не відбувається, потрібно обов'язково відвідати лікаря. Робити це потрібно разом з партнером, тому що лікар призначить необхідні аналізи вам обом.

І тільки після повного обстеження і постановки діагнозу можна буде з упевненістю сказати, якщо є якась проблема в організмі, яка заважає заплідненню чи ні. Варто знати, що іноді лікарі не знаходять ніяких причин для хвилювання, але вагітність не настає протягом довгих років. Але таке хибне безпліддя не лікується, правда, воно найчастіше закінчується благополучним результатом, тобто пологами.

4. Поза.
Ще один поширений міф, в який вірять багато, хто не знає, як завагітніти, полягає в нібито правильному виборі пози. Але насправді, зачаття відбувається незалежно від того, в якій позі ви займаєтеся сексом. Сперматозоїди дуже рухливі, тому вони знайдуть собі шлях, в якій би позі ви не любили один одного, важливо лише, щоб сперма потрапила в піхву.

Крім усього іншого, існують різні народні засоби, які нібито збільшують шанси на вагітність. Але ніякі травички, змови і прикмети не допоможуть, якщо між партнерами є несумісність або якщо хтось відчуває серйозні проблеми зі здоров'ям. Іноді для того, щоб завести дитину, доводиться пройти через операції, тривале лікування гормонами і, врешті - решт, штучне запліднення. А іноді вагітність наступає, коли, здавалося б, шансів на це немає. Лікарі часто радять не турбуватися про те, як завагітніти, а насолоджуватися відносинами, жити повним життям, стежити за своїм здоров'ям і чекати, коли настане щасливий момент.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жіно ,...
Кожен третій випадок відсутності дітей в парі лежить на совісті чоловіка, який страждає безпліддям. Дізнаємося...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top