Рекомендуємо прочитати

Як правильно відмовитися від сексу

article3085.jpg

Іноді трапляються дні, коли жінці без якихось явних причин не хочеться займатися сексом. Хочеться посидіти біля телевізора, погортати улюблену книгу, посерфити Інтернет і т.д.

Але як розповісти про такий стан душі і тіла чоловікові, який сексу бажає, причому як на зло дуже сильно?

Відмовлятися АКУРАТНО!

Звичайно, можна просто холодно відповісти «ні», проте така поведінка не сподобається чоловікові, причому справа навіть не стільки у відмові, скільки у відсутності пояснень. Крім того, представники сильної статі завжди бажають знати, на скільки відкладена близькість.

Тому, кажучи своєму обранцеві «ні», жінці необхідно пояснити: «Давай завтра», - або: «Дочекайся вихідних». При цьому обманювати в таких випадках не можна, інакше ти ризикуєш, знову відмовивши чоловікові в близькості, таким ось чином послати його в ліжко до іншої жінки.

Необхідно розуміти, що, незважаючи на всю свою брутальність, в питаннях сексу чоловіки досить ранимі: відмова коханої жінки в інтимній близькості зменшує їх самооцінку і сильно зачіпає самолюбство. Саме тому жінці, яка бажає залишитися його єдиною і неповторною, необхідно вчитися правильно говорити «ні».

Обійміть?
На жіночих форумах і в журналах часто можна почути пораду: якщо ви не хочете сексу, запропонуйте чоловікові просто обійнятися, адже обійми можуть стати ідеальною альтернативою сексу. Насправді це хибна думка.

Справа в тому, що будь-які дотики просто-напросто збуджують чоловіка, змусивши його повторно запропонувати секс. Набагато краще в даній ситуації запропонувати чоловікові замовити піцу, подивитися новий фільм, відправитися на спільну прогулянку, в кінці кінців.
Таким чином ти не тільки уникнеш небажаного сексу, але і проведеш разом зі своїм чоловіком кілька приємних годин.

Не робити ласку!
Деякі жінки, боячись розсердити або розчарувати свого чоловіка, погоджуються на секс навіть при повній відсутності бажання. Але насправді такі жертви не ведуть ні до чого хорошого.

Справа в тому, що чоловік напевно помітить прохолодне ставлення, як би жінка не прикидалася, а в результаті вийде тьмяне злягання, що не приносить задоволення нікому з партнерів.

Відносини між чоловіком і жінкою - це дуже тонка структура, завдати шкоди якої можна всього одним словом «ні». Щоб союз не дав тріщин, а чоловік не дивився в бік інших представниць прекрасної статі, жінка повинна вміти правильно відмовляти в сексі, інакше про розуміння і щастя не може бути й мови.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Секс, як відомо, рушійна сила продовження нашого роду. Однак тільки лише продовженню роду служить секс, або у нього...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Всі ми знаємо, що жінки люблять уважне ставлення до себе. Нам дуже приємно отримувати будь-які знаки уваги і вдячності,...
Це питання делікатного плану і треба сказати не таке вже воно рідкісне. Часто ним мучаться коханки, дружини і...
Scroll To Top