Рекомендуємо прочитати

Дев'ять важливих фактів про чоловіче безпліддя

article3516.jpg

Кожен третій випадок відсутності дітей в парі лежить на совісті чоловіка, який страждає безпліддям. Дізнаємося основні факти чоловічого безпліддя.

1.Через чоловіче безпліддя 15% пар не можуть завагітніти в перший рік життя разом. Кожна восьма пара не може зачати першу дитину, кожна шоста - другого. 3% жінок не стають мамами через чоловіка. І 50% сімейних пар без дітей мають проблеми, пов'язані з рухливістю сперматозоїдів.

2.Щоб виявити безпліддя потрібно зробити спермограму. На еректильної функції безпліддя може ніяк не відбиватися.

3.Безпліддя характеризується малою кількістю сперматозоїдів і утрудненнями транспортування їх за призначенням. У кожного шістнадцятого чоловіка в спермі присутні антитіла, які перешкоджають заплідненню.

4.У кожному третьому випадку причину чоловічого безпліддя лікарі не можуть визначити.

5. Лікується безпліддя в деяких випадках хірургічним шляхом, а іноді за допомогою прийому антибіотиків і гормональних препаратів.

6. Лікування чоловічого безпліддя залежить від його тривалості, результатів аналізу, віку партнерки і кількості фактів безпліддя.

7. Чим молодша партнерка, тим більше шансів завагітніти від чоловіка з малорухомими сперматозоїдами.

8. У безплідних чоловіків сперматозоїди мають багато пошкоджених ДНК, і іноді краще таку сперму не використовувати, щоб уникнути генетичних відхилень.

9. Щоб поставити діагноз безпліддя потрібно обстежитися обом партнерам.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жіно ,...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Багато хто посміхнеться, почувши таке питання. Але виявляється, на світі є тисячі людей, які відчувають великі труднощі...
Scroll To Top