Рекомендуємо прочитати

Мастопатія - це не вирок

article2467.jpg

Практично кожна жінка відчуває перед менструацією болі в молочних залозах і це доставляє їй незручності і занепокоєння. При цьому молочні залози сильно набухають і стають болючими.

Коли проходить менструація, ці неприємні відчуття проходять, але вони знову повторюються через три-чотири тижні перед наступною менструацією. Не кожна жінка знає, що такі неприємні відчуття небезпечні для її здоров'я. Такі зміни призводять до мастопатії.

Для того щоб ця хвороба стала розвиватися, потрібен поштовх, тобто, це може бути стрес, аборти, шкідливі звички або інфекційні захворювання. Так ж у розвитку цього захворювання не маловажливу роль грає і спадковість.

Виникненню мастопатії може сприяти і порушення гормонального балансу у жінок, і травма грудей.

При появі мастопатії, у жінки з'являються неприємні відчуття в молочній залозі. Так само, можуть прощупується ущільнення при пальпації. При появі виділень з сосків, потрібно негайно звернутися до лікаря.

Жінка сама може визначити, чи є у неї мастопатія чи ні. Для цього потрібно роздягнутися до пояса, стати біля дзеркала і подивитися, чи є зміни з боку молочної залози.

Якщо нічого не помітно, потрібно провести пальпацію молочної залози, обстежуючи ділянку за ділянкою. При виявленні будь-яких ущільнень, потрібно звернутися до лікаря.

Для постановки більш точного діагнозу, лікар призначає УЗД молочної залози і на підставі даних обстеження, призначає відповідне лікування.

Якщо жінка вчасно звернутися за допомогою до лікаря, то мастопатію можна вилікувати на ранніх стадіях захворювання і запобігти переродження її в ракову пухлину.

На перших стадіях захворювання, лікар зазвичай призначає імуномодулюючі, антиоксидантні препарати рослинного походження. Ці препарати допоможуть відновити нормальний стан молочної залози і запобігти розвитку мастопатії.

При лікуванні мастопатії також добре допомагають і народні засоби. Так само при мастопатії можна застосовувати сечогінні або знеболюючі препарати. Але які саме необхідно застосовувати, повинен призначити саме лікар.

Самолікування мастопатії може призвести до серйозних і непоправних наслідків! Якщо хвороба запущена, можуть розвинутися кісти на молочної залози, що призведе до їх видалення і разом з ними віддаляється ділянка молочної залози.

Так само можуть призначити пункцію кісти, але перед цим жінка проходить повне обстеження молочної залози, так як просто так таку процедуру робити ніхто не буде.

Якщо кісти знову з'являються на молочній залозі, то процедура відкачування рідини повторюється неодноразово. Тільки в більш важких випадках повністю видаляють молочну залозу.

Лікування мастопатії потрібно починати на ранніх стадіях захворювання. Для профілактики мастопатії добре впливають вагітність, пологи і довге вигодовування грудьми. Необхідно берегти груди від випадкових травм і проводити часте самостійне обстеження молочної залози.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже часто жінок турбує біль у молочних залозах. Цей біль супроводжується відчуттям важкості відчуттям розпирання у...
Куркума надає приправі каррі копчений, гострий смак і чудовий жовтий відтінок. Але цей корінь цінується не лише за...
Ще в давнину лікарі ставили точний діагноз, просто подивившись на пацієнта, так як багато захворювань залишають свій...
Самостійне обстеження грудей і профілактика мастопатії допоможуть багатьом жінкам уникнути серйозних проблем....
Scroll To Top