Рекомендуємо прочитати

Дванадцять ознак вагітності

article2801.jpg

Більшість жінок знають, що вони вагітні ще до проходження тесту. Але деякі можуть отримати помилковий негативний результат. Це може статися, якщо ви пропустили строк, або з якихось інших причин. Буває навіть, що жінки, що живуть активним життям - наприклад, спортсменки дізнаються про свою вагітність, лише на дев'ятому місяці, коли відчують перші поштовхи. Ось деякі загальні ознаки що дозволяють розпізнати вагітність на ранніх термінах:

1. Найбільш поширеним симптомом вагітності є затримка менструації, але вона спостерігається не у всіх жінок. Насправді, досить часто зустрічаються випадки, коли жінка менструює протягом всієї вагітності, навіть не підозрюючи про неї. Якщо у вас нормальна менструація, але ви все ж , підозрюєте, що завагітніли, зверніть увагу на інші симптоми, такі як втома, нудоту, біль у грудях, і ранкове нездужання .

2. Візьміть кілька тестів. Багато клінік планування сім'ї пропонують безкоштовні конфіденційні аналізи сечі, які можна пройти, якщо ви не впевнені в результаті. Проходячи більше одного тесту, ви можете виключити помилковий результат, який буває від того, що рівень гормонів коливається протягом дня. Найнадійніший тест - це сеча від першого ранкового сечовипускання. Майте на увазі, що тести з сечею не є ідеальними. Ви можете пропустити початок вагітності, якщо у вас є певні проблеми зі здоров'ям. Оскільки ці проблеми під час вагітності можуть зажадати негайного лікарського втручання, для збереження здоров'я матері або плода, якщо у вас є сумніви - краще порадьтеся з лікарем. У кожному разі, аналізи крові є більш точними. Деякі особливо чутливі аналізи крові можуть визначити наявність вагітності через кілька днів після зачаття. Такі тести проводяться в медичній установі. Якщо зачаття відбулося, тест на гормон показує присутність хоріонічного гонадотропіну людини. Тим не менше, потрібно мати на увазі, що зміст цього гормону зберігається якийсь час після закінчення життєздатною вагітністю, коли плід помирає передчасно, так що, цей тест не завжди є ознакою активної вагітності.

3. Відчуйте зміни, що відбулися у вашому тілі. Чи немає у вас такого відчуття, ніби ви раптом "дозріли"? Багато жінок відчувають себе на вигляд м'якими і соковитими, як стиглий персик. Деякі відчувають почуття спокою і безпеки, нби вони чогось досягли. Це дуже тонке вічуття, яке може мати великий сенс.

4. Як ваші груди? Чутливі або збільшені груди - ще одна з частих ознак вагітності. Незважаючи на те, що жіночі груди стають чутливими і хворобливими і під час менструального циклу, швидше за все, ви відчуєте різницю, це може бути збільшення розміру, або дуже ніжні соски. Поколювання, яке супроводжує ці симптоми - не має нічого спільного з менструацією.

5. Подумайте про ваші смаки. Ви можете помітити незвичайну тягу до деяких продуктів, до яких саме - це по - різному, від жінки до жінки. Якісь певні фрукти, кавуни, або навіть стейки - діапазон великий. Одночасно, ви часом відчуваєте гострий, до нудоти, голод.

6. Ви стали більш чутливі до деяких образ, речей, певних запахів - які раніше ніколи не турбували вас. Наприклад, вид сирого м'яса, перегляд військових фільмів або фотографій, можуть викликати раптову реакцію у вигляді нудоти.

7. Слідкуйте за своїм позивами в туалет. Якщо ви вагітні, це може проявитися в більш частим сечовипусканням.

8. Перевірте рівень вашої енергії. Ви можете прокинутися і вже відчувати себе дуже втомленою, або ж, після кількох годин неспання вас знову тягне поспати.

9. Записуйте ваші сновидіння. Тримайте для цього блокнот під подушкою. Часто гормональні зміни можуть викликати яскраві і незвичайні сни.

10. Слідкуйте за своїми емоціями. Вагітні часто стають емоційними по дрібницях, їм легше розплакатися в кіно або, почувши сумну історію. Одночасно, в цей період можуть траплятися спалахи нез'ясовного роздратування, здатні викликати сварку з другом або подругою.

11. У вас була блювота останнім часом? Дуже часто, в перші місяці вагітності, жінки відчувають нудоту. Це може означати дві речі: або ви захворіли, або завагітніли.

12. УЗД. Якщо у вас негативний тест на вагітність, лікар не знайшов гормону у вашій крові, а ваш інстинкт все ще кричить, що ви вагітні, ви не повинні зупинятися. Скажіть лікарю, щоб записав вас на УЗД черевної порожнини або вагінальний УЗД. Цей тест має 100 % - ну точність, після нього можете заспокоїтися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тести на вагітність, що продаються в аптеках і супермаркетах, — просто геніальний винахід, разюче полегшує життя...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Шкірку і листя мандарина можна використовувати при кашлях, нудоті, блювоті, шлункових розладах, цукровому діабеті....
Scroll To Top