Рекомендуємо прочитати

Що робити після випадкових статевих зв'язків?

article2579.jpg

У Вас були випадки, коли під час статевого акту з випадковим партнером несподівано порвався презерватив або під час алкогольного сп'яніння про нього взагалі не згадували? Тоді ця стаття для Вас.

У цій ситуації є три варіанти вирішення проблеми:
1) Можливо профілактичне лікування. Його можна зробити на протязі декількох діб після випадкового зв'язку. Так можна запобігти розвитку гонореї, мікоплазмозу, сифілісу, уреаплазмоза. Профілактика робиться кілька днів, після 3-4 тижнів необхідно пройти обстеження.

2) Можна взагалі не робити профілактику і через 3-4 тижні після статевого акту перевіриться у венеролога. Раніше, немає сенсу, так як в цей період зазвичай немає ніяких симптомів хвороби, а дослідження нічого не покажуть.

3) Чи можна спробувати переконати свого випадкового партнера піти на прийом до лікаря-венеролога для обстеження на інфекції.

Якщо у нього нічого не знайдуть, то і Ви можете спати спокійно.
Що з вищезгаданого краще, бажано, вирішувати спільно з досвідченим лікарем, який зможе оцінити ситуацію і ризик захворювання.

Виникає питання, чи не небезпечна для здоров'я профілактика?
Ліки, що призначається для профілактики, приймається всередину або колеться внутрішньом'язово одноразово. Тому побічні ефекти, наприклад, у вигляді розлади кишечника, кандидозу и.т.д, часто не встигають проявитися.

Як часто можна робити профілактику?
Профілактика випадкових статевих актів не може розглядатися альтернативою презервативу, як багато хто хотів би. Це крайній метод захисту від венеричних захворювань. Також, він не захищає від вірусних захворювань, таких як вірус папіломи людини, герпесу статевих органів і СНІДу.

Чи ефективна профілактика вен. захворювань хлоргексидином і йому подібних?
Ні - це не надійний спосіб. Він взагалі не дає жодних гарантій. Наприклад, поклавшись повністю на цей спосіб профілактики, людина живе «безрозбірним» сексуальним життям без засобів захисту, при цьому взагалі не перевіряючись у лікаря. В результаті у нього великий ризик при черговому статевому акті не використовуючи презерватив захворіти цілим «букетом» захворювань. У жінок цей спосіб може призвести до розвитку гарднереллеза.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top