Рекомендуємо прочитати

5 способів дізнатися, який подарунок хоче дитина на Новий рік

article2313.jpg

Діти завжди чекають дива, але в Новий рік віра в чудо стає всепоглинаючим. Тому так важливо вгадати з подарунком для дитини, порадувати, подарувати емоції, які можливі тільки в дитинстві.

Спосіб 1. Найпростіший спосіб - написати разом з дитиною листа Дідові Морозу. У цьому випадку дитина довірливо розповість про свою мрію, попросить те, що необхідно йому на даний момент. Лист можна залишити на підвіконні і непомітно його забрати. Але тут важливо пам'ятати, що не можна обманювати очікування дитини і потрібно зробити саме той подарунок, який він чекає.

Спосіб 2. Дуже часто бажання отримати ту чи іншу іграшку виникає у дитини при перегляді телевізійних програм. Досить поспостерігати за нею. При вигляді певного рекламного ролика вона або буде мрійливо дивитися на екран затамувавши подих, або відкрито висловлює своє захоплення.

Спосіб 3. Можна завести невимушену розмову з її друзями і побічно розпитати про мрії своєї дитини. Але такий спосіб ненадійний, таємницю зберегти рідко вдається, це, також діти.

Спосіб 4. Можна пограти з дитиною в гру "Чарівна паличка". Малюкові пропонується посидіти з батьками і пофантазувати. Грати можна по черзі і скільки завгодно вимовляючи фразу "Якби у мене була чарівна паличка .....". Свою заповітну мрію дитина озвучить відразу ж.

Спосіб 5. Напередодні свят можна зробити похід у магазин дитячих товарів, дитина проявить інтерес і обов'язково попросить щось. Від цієї теми треба коректно відійти, а потім обрадувати малюка в Новорічну ніч бажаним подарунком.

Дізнатися, що хоче дитина нескладно, головне правильно це зробити, щоб не зіпсувати сюрприз. Дитина не повинна ні про що здогадуватися. Тоді вона отримає не просто подарунок, а чудо.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Лижі, СПА і коляда - новорічні свята в Україні привертають туристів можливістю організувати відпочинок на будь-який...
Якщо ми влаштовуємо свято у себе вдома, то хочеться, щоб все було не просто смачно, але й красиво. Це стосується як...
Зовсім скоро в наших будинках запахне ялинової хвоєю, зелена красуня з'явиться у центрі кімнати, і ми впадемо в...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Scroll To Top