Рекомендуємо прочитати

Секс під час критичних днів: всі «за» і «проти»

article3653.jpg

Особливих причин відмовлятися від статевих актів при місячних не існує. Це виключно питання особистих переваг, рішення, яке Ви приймаєте разом зі своїм партнером.

Секс під час менструації безпечний при дотриманні базових правил особистої гігієни і використанні бар’єрних засобів контрацепції.

У чому плюси сексу під час менструації?

● Зменшення хворобливості. Якщо секс під час місячних супроводжується оргазмом, матка скорочується і виштовхує рідину. При цьому набряк зменшується, а разом з ним проходять неприємні відчуття внизу живота.

● Можливе скорочення тривалості менструації. Після сексуального контакту відторгнення клітин ендометрію відбувається більш інтенсивно, тому виділення можуть закінчитися трохи швидше, ніж зазвичай.

Чи можливо завагітніти під час місячних?

Існує міф, що при менструації завагітніти не можна, тому допустимий секс під час критичних днів без використання засобів контрацепції. Однак це не так. Жінка може зачати дитину в будь-який день циклу, хоча під час місячних така можливість дійсно мала.

Можливість завагітніти при інтимній близькості в «такі» дні вища, якщо Ваш цикл коротше звичайного, наприклад, в ньому всього 20 днів. В цьому випадку овуляція настає на 6-8 день циклу, тобто в час, коли менструальні виділення ще не закінчилися.

Також необхідно враховувати, що сперматозоїди, які потрапили в піхву зберігають життєздатність 5 днів після сексуального контакту. Навіть тим, у кого стабільний 28-денний менструальний цикл, необхідно оберігатися.

У будь-якої жінки іноді можливі дві овуляції в одному циклі або раптове скорочення циклу, про який не можна дізнатися до початку чергової менструальної кровотечі. Тому секс в критичні дні передбачає обов’язкове використання засобів контрацепції.

Коли варто відмовитися від сексу під час менструації?

Займатися любов’ю під час місячних не варто, якщо у Вас рясні виділення або турбують болі в нижній частині живота. Зазвичай неприємні відчуття проходять на другий-третій день після початку менструальної кровотечі. Заняття сексом під час місячних можуть стимулювати скорочення матки, допомагаючи їй позбутися від виділень.

Більшість лікарів вважає, що займатися сексом при місячних можна в будь-якій зручній Вам і партнеру позі. Займіть найбільш зручне положення і орієнтуйтеся на свої відчуття. У будь-якому випадку те, як відбудеться інтимна близькість, – виключно Ваш особистий вибір.

При місячних важливо приділяти особливу увагу особистій гігієні перед статевим актом, адже виділення є живильним середовищем для різноманітних бактерій. Якщо зазвичай при інтимній близькості Ви використовуєте контрацептиви, продовжуйте використовувати їх в критичні дні. Хоча вірогідність зачаття в період менструації низька, під час сексу при місячних можна завагітніти. Презервативи також забезпечують додатковий захист проти ризику зараження ВІЛ та іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом. Поговоріть зі своїм гінекологом або терапевтом, якщо хочете дізнатися про це детальніше. Якщо в процесі акту любові чи пізніше Ви відчуєте біль або дискомфорт, також проконсультуйтеся з лікарем.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Найпростіший спосіб позбавлення від головного болю - це пігулка відповідної дії. Прийняв таблетку, і через 20-30 хвилин...
Передменструальний синдром (ПМС) - складний патологічний комплекс симптомів, що виникає в перед менструальні дні і...
Ендометріоз це патологічний процес, при якому за межами порожнини матки відбувається розростання тканини, за своїми...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top