Рекомендуємо прочитати

4 правила про те, як карати дитину

article2947.jpg

• Карати малюка до 3- х років безглуздо - він просто не зрозуміє, що сталося і далеко на завжди зможе зв'язати невдоволення мами зі своїми вчинками. Карапуз розкидав іграшки? Постарайтеся привчити його до порядку, перетворивши прибирання в захоплюючу гру.

• До 3 років у дитини з'являється усвідомлення власного я, тому у віці 3-6 років не обійтися без системи заохочень і покарань. При цьому важливо кажучи малюкові «ні» пояснювати, чому, в силу якого проступку слідує обмеження. Якщо неправильні вчинки загрожують безпеці, жорстке «не можна» потрібно доповнити поясненням - «небезпечно!»

• 6 -12 років - час формування характеру. У цей час необхідно показати, що погані вчинки завдають шкоди іншим людям, в той час як хороші справи приносять радість.

• 13-16 років - період, коли характер уже сформований, в нього можна вносити лише невеликі корективи. Юнаки та дівчата вже прекрасно розуміють, що їх вчинки ведуть до певних наслідків, у тому числі - до покарання. Пускати життя підлітка на самоплив не можна, але з обмеженнями важливо «не переборщити», інакше відповіддю на кару буде бунт.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Життя сучасних молодих батьків багатогранна й насичена. Власний бізнес, навчання у ВУЗі, курси підвищення...
У нашому сучасному суспільстві все рідше можна зустріти домогосподарок і жінок, які були б задоволені пасивним...
У психологів побутує думка, що покарання є необхідним виховним процесом, що без нього неможливо з дитини сформувати...
Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Scroll To Top