Рекомендуємо прочитати

Як стати незалежною

article2779.jpg

У нашому сучасному суспільстві все рідше можна зустріти домогосподарок і жінок, які були б задоволені пасивним способом життя і не прагнули добитися чогось самостійно, реалізувати свої можливості і здійснити поставлені цілі. Однак, для того, щоб зайнятися саморозвитком і стрімко рухатися до мрії, необхідно спочатку стати незалежною і самостійною особистістю, яка в змозі впоратися з виникаючими на шляху труднощами без будь-якої сторонньої допомоги. Образ незалежної жінки манить багатьох представниць прекрасної статі, але на жаль лише не багато хто з них дійсно здатні на повну незалежність. Деякі навіть не уявляють в чому ж насправді вона полягає, і забивши самостійно цвях або донісши важкі пакети з магазину твердять, що вони незалежні і є прикладом для наслідування. Щоб стати по - справжньому незалежною сучасною жінкою, потрібно чітко сформулювати для себе цей образ і вирішити яку саме незалежність ви хочете. Можливо, це буде незалежність від чогось, а може навіть і незалежність для чогось. Саме в цьому нам зараз і належить розібратися.

З самого дитинства нам прищеплювали залежність від суспільства, не даючи самостійно приймати рішення або висловлювати власну думку. Спочатку з'являється залежність від батьків, потім від вихователів у дитячому садку, після від вчителів у школі, від викладачів в інституті, потім від начальства, від чоловіка, від подруг і т.д. Все це стає причиною для закомплексованості і усвідомлення власної неспроможності. Коли під впливом якихось встановлених правил і обмежень ми просто не можемо собі дозволити виділитися із загальної маси і стати індивідуальною особистістю, не маємо можливості висловлювати свою думку і здійснювати вчинки, що виходять за рамки режиму та нав'язаної нам з дитинства ідеології, ні про яку незалежність не може йти і мова. Перш, ніж почати працювати над собою і стати на шлях незалежності, необхідно чітко вирішити, що для вас важливіше, схвалення і заступництво оточуючих або власний розвиток та благоустрій свого життя, створення комфорту і затишку в навколишньому вас світі, де ви зможете відчути себе індивідуальною особистістю, а не частиною сформованої й обридлої за багато років системи. Тільки коли ваше бажання свободи досягне свого піку, ви зможете зважитися на перший крок на шляху до особистої незалежності.

Тепер потрібно з'ясувати, яку саме незалежності ви хочете. Однією з найбільш поширених проблем в усі часи була і є надмірна опіка батьків навіть тоді, коли діти вже давно виросли і готові до самостійності і незалежності від них. Не дивлячись на те, що батькам завжди важко змиритися з тим, що їх дитина виросла і готова до дорослого життя, вони повинні зуміти відпустити її і дати можливість проявити такі якості, як розсудливість і відповідальність. Саме тому багато молодих людей, щоб відокремитися від батьків, знімають окреме житло, знаходять роботу і повністю забезпечують себе власними силами. Якщо ви зважилися на такий важливий і серйозний крок, будьте готові і до того, що тепер вам доведеться покладатися тільки на себе. Готування, прибирання, прання, прасування, а також робота і навчання лягають на ваші плечі, і ніхто не буде вам допомагати і робити поблажки. З цього моменту ваше життя буде тільки у ваших руках, і розраховувати ви зможете тільки на себе і на свої власні сили. Іншим різновидом залежності, властивій більше жіночій статі, ніж чоловічій, є залежність від чоловіка. Така залежність може виявлятися по різному. Найчастіше це буває емоційна, або матеріальна залежність. З кожною з них потрібно боротися особливими методами, кардинально відрізняються один від одного. Але пам'ятайте про те, що ваш чоловік - це член вашої родини, і якщо ви хочете зберегти свій шлюб і при цьому стати самостійною особистістю, подбайте і про його комфорт, зробіть так, щоб ваш чоловік не відчував себе обділеним або неспроможним.

Перше, що потрібно зробити, позбавляючись від залежності - це навчитися обходитися без сторонньої допомоги. Для когось це стане справжнім випробуванням, адже провівши багато років під опікою рідних і близьких, пересилити себе і не звернутися за допомогою у важкій ситуації буде досить складно. Найчастіше ми просимо допомогти нам навіть у найпростіших і банальних речах своїх батьків або чоловіка, які, як нам здається, знають краще, тому що вони мудріші або сильніші, і швидко впораються із завданням, на яке б у вас пішла б сила-силенна часу. Подібний прояв залежності і ліні, в тому числі, неприпустимо для незалежних особистостей. Вони просто зобов'язані самостійно долати будь-які труднощі, починаючи від самих дрібних і закінчуючи самими великими, з якими іноді здається просто неможливо впоратися самотужки. Тренуйте свою самостійність при кожній можливості. Вдома вирішуйте господарські питання, на роботу викликають виконати якесь відповідальне завдання, допомагайте друзям і знайомим. Це не тільки допоможе виробити незалежність, але й збільшить впевненість в собі, адже з кожною вдалою справою ви станете рішучіші і самостійніші, ви зрозумієте, що вам не потрібна стороння допомога, і що ви в силах самостійно приймати рішення.

Окремої уваги заслуговує фінансова незалежність. Вона припускає наявність власного бюджету, який зробить вас вільною від чийогось впливу і зможе задовольнити ваші потреби. Нехай на першому етапі це буде невелика заробітна плата, але навіть вона вселить у вас упевненість і допоможе відчути себе незалежною і самодостатньою. Не дивлячись на ваше теперішнє становище, завжди дбайте про своє майбутнє. Відкладайте частину зарплати, відкривши для цієї мети рахунок у банку. Так ви зможете зберегти гроші, не розтративши їх на всякі непотрібні дрібниці, а через якийсь час істотно збільшите цю суму, поклавши кошти на депозит. Але навіть, якщо вас влаштовує ваш заробіток, і ви не потребуєте додаткової допомоги, ніколи не припиняйте розвиватися. Сучасна незалежна жінка завжди рухається вперед і досягає все нових і нових цілей, самовдосконалюється і рухається далі . Для цього подбайте про свою освіту. Відвідуйте курси підвищення кваліфікації, вивчайте іноземні мови, освоюйте нові професії і, найголовніше, використовуйте отримані знання на ділі. Тільки наполеглива праця і нестримне бажання стати краще приведуть до довгоочікуваної незалежності. Як тільки ви відчуєте смак перемоги, і ваші плани почнуть здійснюватися, ви зможете домогтися успіху в усьому, за що будете братися. Будь-яке цікаве і захоплююче заняття буде вам під силу, а передчуття успіху стане поштовхом до нових починань.

Незалежну жінку завжди пізнають. Її видає не тільки освіченість і вміння себе подати, але і зовнішній вигляд. Щоб бути на висоті і виробляти належне враження на співрозмовника, вселяючи довіру і переконуючи у відповідальності і розсудливості, необхідно виглядати стильно і доглянуто. У цьому допоможуть різні косметичні процедури і засоби по догляду. Не варто економити на собі, періодично відвідуйте салони краси, робіть спа-процедури, купуйте хорошу декоративну косметику та якісні креми, регулярно робіть манікюр і педикюр, а також зі смаком підбирайте гардероб і макіяж. Що стосується гардеробу, то в шафі у незалежної жінки обов'язково повинна бути тільки той одяг, в якому вона буде відчувати себе максимально затишно і комфортно. Якщо ж ви не можете самостійно підібрати для себе відповідний образ, зверніться за допомогою до професіоналів, які допоможуть вам створити гармонійний і в той же час стильний образ, що виражає впевненість у собі і незалежність. Не старайтесь когось наслідувати, будьте собою і не піддавайтеся громадському впливу. Тільки так ви зможете стати справжньою незалежною в усіх відношеннях особистістю, яка заслуговує пошани і захоплення.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Карати малюка до 3- х років безглуздо - він просто не зрозуміє, що сталося і далеко на завжди зможе зв'язати невдоволення...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими,...
Scroll To Top