Рекомендуємо прочитати

Як вкласти спати дитину

article2502.jpg

Для багатьох батьків сон малюка - це просто катастрофа. Одні діти можуть спати цілими днями, а інших просто не вкладеш. Ніщо так сильно не може засмутити молодих батьків, як плач їх дитини, який часто лунає ночами через те, що малюк прокидається і після не може довго заснути. Я хочу поділитися з Вами декількома способами, завдяки яким Ви зможете укласти свою дитину спати:

1. Перш ніж вкласти спати свою дитину, дозвольте їй полежати у ванні в теплій воді. Тепла вода допоможе розслабитися м'язам, і від цього вашого малюка почне хилити в сон.
2. Переконайтеся в тому, що в кімнаті вашого малюка ніде не горить світло. Так як світло може заважати вашому малюку, і від цього він може вередувати і після дуже довго не зможе заснути.
3. Потрібно переконатися в тому, що в кімнаті вашого дитини оптимальна температура (не холодно і не надто душно).
4. Ще існує дуже ефективний спосіб вкласти малюка спати: візьміть дитину на руки або ж у ліжечку, і покачайте його злегка вперед і назад.
5. Також ефектними помічниками є соски-пустушки. Вони дуже добре допомагають заснути малюкові, проте їх варто остерігатися, так як дитина може звикнути до них, а після, з часом, від цієї звички складно позбутися.
6. Якщо вашу дитину турбує біль від прорізування зубів, тоді Вам допоможе спеціальний знеболюючий дитячий гель для ясен. Він допоможе заспокоїти запалені ясна вашої дитини. Нанесіть його на ясна малюкові, перед тим як будете укладати його спати, а якщо раптом малюк знову прокинеться від цього болю, то через 4 години знову можна буде застосувати цей гель.
7.Погладьте і масажуйте малюка. Від цього ваш малюк заспокоїться і його почне хилити на сон. Ніжний контакт допомагає заспокоїтися роздратованому малюкові.
8. Дитину необхідно завжди вкладати тільки в сухій і чистій пелюшці, а також підгузнику.
9. Нагодуйте малюка перед сном грудьми. А якщо він на штучному вигодовуванні, тоді можна дати йому перед сном теплого молока. У теплому молоці міститься триптофан, який є природним заспокійливим засобом.
10. Включіть в кімнаті малюка спокійну, тиху музику, а якщо вона маляті буде заважати, переконайтеся, щоб в дитячій кімнаті була абсолютна тиша.

Поради лікаря: Правила дитячого сну - Школа доктора Комаровського

Scroll To Top