Рекомендуємо прочитати

Що замінить снодійне?

article2909.jpg

Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв збільшити тривалість сну майже на 90 хвилин серед літніх людей, що страждали безсонням.

Сік є безпечним способом повернути собі сон, кажуть експерти. Снодійне краще приймати молодим людям, а ось у літніх людей таблетки підвищують ризик падінь, які загрожують переломами і навіть смертю. Ефективність соку пов'язана з вмістом в ньому мелатоніну - гормону, що допомагає регулювати цикл неспання і сну.

Ще споживання даного соку збільшує доступність триптофану, важливою амінокислоти і попередника серотоніну, що дозволяє заснути. Хоча в самому соку триптофану не так вже й багато, він не дає з'єднанню розщеплюватися в організмі. Це підвищує потенціал триптофану. Таким чином, сполуки, що містяться в соку, збільшують біодоступність триптофану, необхідну для синтезу серотоніну. Виходить, поєднання триптофану і мелатоніну в соці допомагає відрегулювати режим сну.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Спори щодо оптимальної тривалості сну не вщухають ось уже кілька десятиліть. Хтось стверджує, що достатньо спати 6...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Серед нас є люди, яким від природи на повноцінний сон відведено не більше чотирьох - п'яти годин на добу....
Scroll To Top