Рекомендуємо прочитати

Як вибрати дитячу суміш

article2085.jpg

Всім нам відомо, що материнське молоко є найкращою їжею для малюка. Але буває таке, коли молода мама не може годувати дитину грудьми, іноді це трапляється через відсутність молока, іноді жінки самі вирішують не годувати малюка, щоб не зіпсувати груди. Не важливо, з яких причин ви не годуєте малюка грудьми, важливо, що можна підібрати молочну суміш для кожного малюка. Всі дитячі суміші проходять численні тестування та визнані кращими сумішами, які можуть забезпечити малюка всіма необхідними вітамінами і мікроелементами. Але при всіх достоїнствах молочних сумішей, необхідно вміти правильно їх вибирати, і сьогодні ми вам розповімо, як вибрати дитячу суміш правильно.

Перш ніж купити ту чи іншу дитячу суміш, ви повинні обов'язково порадитися з педіатром, який, враховуючи стан здоров'я дитини, порадить вам, яку суміш краще купувати. Також при виборі суміші ви повинні враховувати, вік дитини і її смаки. Ціна, звичайно, теж є не маловажним фактором, який потрібно враховувати, але все ж, не потрібно економити на здоровї свого малюка.

Також не потрібно забувати, що молочні суміші бувають трьох видів, кожен вид по своєму корисний, але не кожен підійде саме вашому малюкові, тому, щоб ви уявляли, що з себе представляє кожен тип суміші, ми трохи вам про них розповімо.

Класифікація дитячих сумішей

Як уже згадувалося раніше, дитячі суміші поділяються на три види: дитяча суміш з коров'ячого молока, дитяча суміш з гідролізованих білків і суміш з сої.

У більшості випадків малюкам можна і потрібно давати дитячу суміш з коров'ячого молока, але іноді у маленьких діток на коров'яче молоко алергія, або інші проблеми зі здоров'ям, які виключають вживання коров'ячого молока. Тоді таким дітям доводитися давати суміш на соєвій основі або з гідролізованих білків.

Але давайте поговоримо про кожен вид суміші детальніше.

Отже, суміш з коров'ячого молока-це харчування, яке максимально наближене по корисності до материнського молока. Зазвичай для виготовлення суміші в коров'яче молоко додаються необхідні для дитячого зростаючого організму вітаміни, жири, мінерали, білки і вуглеводи. Також є суміші на основі все того ж коров'ячого молока, призначені спеціально для недоношених діток.

Молочні суміші з коров'ячого молока також діляться на два типи. Суміш першого типу складається в більшій частині з сироватки та казеїну. Така молочна суміш максимально наближена до грудного молока. Таку суміш можна давати дітям з самого народження. Також суміш першого типу легкозасвоюваний продукт для дитячого організму.

Молочна дитяча суміш другого типу виготовляються на основі казеїну. А так як ці суміші засвоюються довше, то їх рекомендують давати дітям, які постійно хочуть їсти.

Суміш з гідролізованих білків

Ці суміші зроблені для тих дітей, у яких спостерігається алергія на коров'яче молоко або його непереносимість. Якщо дитина страждає непереносимістю коров'ячого білка, то його організм насилу буде перетравлювати лактозу і цукор, що містяться в молоці.

По суті, суміш з гідролізованих білків теж містить в собі коров'яче молоко, але білок, який міститься у коров'ячому молоці проходить гідроліз, а це значить, що під впливом гідролізу, білок розпадається на безліч часточок, які не здатні викликати алергічну реакцію у малюка.

Що стосується корисності цих сумішей, то у вмісті вітамінів і мікроелементів вони нітрохи не поступаються молочним сумішам з коров'ячого молока.

Суміш на основі сої

Дані суміші повністю виготовляються з соєвих бобів. А щоб цією сумішшю можна було годувати дитину, в неї додаються вітаміни, поживні речовини і мікроелементи.

Годувати дитину соєвою сумішшю потрібно дуже обережно і то, якщо ваш педіатр дозволить ввести дану суміш в раціон харчування малюка.

Також соєву суміш можна давати дітям, у яких алергія на коров'яче молоко, тому цілком імовірно, що у нього може бути алергія і на соєві продукти.

Що стосується користі, то від соєвих сумішей більше шкоди, ніж користі. У дітей, які харчуються такими сумішами, найчастіше страждають зуби.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ось і позаду дев'ять місяців виснажливих очікувань, переживань і за непокоєнь. Ти так готувалася стати мамою:...
Згідно з даними статистики, в США від алергії на білок молока страждають близько 100 тисяч немовлят у рік. Вигодовування...
Для новонародженого більш ідеального харчування, ніж грудне молоко просто не знайти. У материнському молоці містяться...
Як визначити, що пора вводити прикорм. Час введення прикорму залежить від ознак фізичного розвитку малюка....
Scroll To Top