Рекомендуємо прочитати

Поганий апетит у дитини

article1435.jpg

Багатьом батькам знайома картина, коли малюк відштовхує тарілку з приготовленою їжею, а якщо мама починає вмовляти з'їсти його хоча б одну ложечку, закочує істерику. Багатьох батьків турбує, коли у дитини відсутній апетит, до того ж, якщо дитина не набирає вагу.

Поганий апетит у вашої дитини


Якщо ви не знаєте, що робити, почитайте ці поради. Адже хороший апетит закладається з дитинства. Все залежить від того, як ви вводили прикорм дитині, як переводили його на дорослий стіл, і буде залежати те, як малюк ставиться до їжі.

Відсутність постійного режиму годування


Якщо ваша сім'я не їсть в повному складі в один і той час, то не потрібно чекати хорошого апетиту.

Солодкі перекуси


Якщо дитина з'їдає в перервах між їжею багато солодощів, то його важче буде змусити з'їсти овочеве блюдо або тарілку супу.

Хвороби дитини


При застуді, отиті, нежиті, прорізуванні зубів та інших захворюваннях, значно знижується апетит дитини, тому що всі сили організму борються з хворобою. Коли дитина хворіє, не варто силою примушувати малюка їсти. Він видужає і тоді він зможе все надолужити. У спеку часто у дитини пропадає апетит і це вважається нормою, тому не потрібно вживати жодних заходів.

Погана погода


Останнім часом багато дітей стали метеозалежними і це може позначитися на їх апетиті.

Стреси та емоційні переживання


У такі періоди увага має бути зосереджена на стані дитини, а не на те, скільки він з'їв за обідом.

Не влаштовує обстановка


Йому хочеться сидіти разом з батьками, а його продовжують годувати окремо. Або йому заважає телевізор. Не бійтеся поступитися дитині, створіть йому такі умови, щоб він спробував і полюбив їжу, "закидони" пройдуть, апетит залишиться.

Несмачно


Часто діти після року пред'являють вимоги до якісної їжі. Не готуйте прісні дієтичні страви. Додавайте в м'ясо і овочі не гострі соуси, приправи, в кашу додавайте варення. Пробуйте їжу, перш ніж нагодувати дитину.

Неправильні харчові звички в сім'ї


У дитини харчові звички формуються за зразком батьків. Якщо тато їсть гамбургери, а мама харчується Нарзаном і зеленими яблуками, то навряд чи дитина продемонструє правильне ставлення до харчування. Проаналізуйте свої харчові звички в сім'ї. Може спочатку вам потрібно систематично, різноманітно і збалансовано харчуватися, а потім вже привчати до цього дитину.

У багатьох випадках у дітей поганий апетит через те, що він витрачає мало енергії і організм отримує маленьке навантаження. Щоб змінити ситуацію, потрібно змінити режим дня дитини, додайте ще одну прогулянку, похід в басейн, заняття гімнастикою або активні ігри.

Як допомогти дитині позбутися поганого апетиту?


Не змушувати дитину їсти насильно. Ця практика відбиває інтерес до їжі, який дуже довгий час не відновиться. Нехай дитина з'їдає стільки, скільки йому хочеться, не потрібно вмовляти з'їсти його більше. Потрібно на власному прикладі допомагати дитині позбутися поганого апетиту. Їжте з малюком, ту їжу, яку пропонуєте. Робіть це з апетитом. Солодке пропонуйте тільки до чаю. Для перекусів використовуйте сухофрукти, горіхи або фрукти. Перед їжею погуляйте з малюком на вулиці. Прогулянка підвищує апетит.

Ці поради допоможуть рости дитині сильною і здоровою, і він не буде страждати від втрати апетиту.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Нагадування: протягом дня бажано випивати не менше 2 л води - один стакан за годину до їжі і 1 стакан через годину після...
Багатьох батьків турбує питання правильного харчування дітей, включаючи режим прийому їжі. Деякі діти їдять погано і...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Давати дітям до року коров'яче молоко — небажано. Якщо з якихось причин не можна годувати дитину грудьми або просто не...
Scroll To Top