Рекомендуємо прочитати

Як схилити чоловіка до кунілінгусу?

article2261.jpg

Сумно, але менше половини всіх жінок в ліжку отримують від партнера стільки оральних ласк губами і язиком, скільки б їм хотілося.

За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше кунілінгуса. Але як сказати про це чоловікові, щоб не відлякати його? Чому взагалі це може налякати або образити чоловіка? Про це і піде мова нижче.

Переважна більшість жінок погодиться з твердженням, що кунілінгус є однією з найбільш запаморочливих сексуальних ласк. Більшість чоловіків зізнаються, що це їх улюблений спосіб доставляти своїм партнеркам задоволення. Але так думають не всі чоловіки. Вірніше, вони не завжди знають, як саме доставляти це задоволення конкретно вам. Хоча в принципі вони нічого проти орального сексу не мають. Отже, як же дати зрозуміти йому, що ви хочете саме таких ласк?

Як схилити чоловіка до кунілінгусу?

1. Нашепчіть

Сказати чоловікові прямо про те, що хочете кунілінгуса — не найкраще рішення. Ця безневинна, на перший погляд, прохання може викликати у вашого статевого партнера серйозне почуття неповноцінності. Йому може здатися, що він для вас недостатньо вправний у ліжку. Правда, і одних прозорих натяків теж може бути не цілком достатньо. Краще вчинити так: коли чоловік обійме вас, пригорнеться всім тілом, демонструючи повну готовність до сексуального акту, шепніть йому: «Ти такий сексуальний, я дуже хочу тебе. Але я ще більше заведуся, якщо ти спочатку поцілуєш мене внизу ». Так ви дасте зрозуміти, що всі його колишні дії вас задовольняли, але є ще невиконане бажання, яке вам хочеться виконати з ним.

2. Зробіть інтимну стрижку

Чоловіки, як відомо, люблять очима. Красива і принадна інтимна стрижка або повне видалення з інтимної зони волосся (теж дуже збудливо діє на чоловіків) можуть розпалити в ньому бажання попестити вас між ніг. Фахівці дуже рекомендують саме повну депіляцію. Абсолютно позбавлений волосяного покриву жіночий лобок завжди викликає у молодої людини непереборне бажання досліджувати його своїм ротом.

Як схилити чоловіка до кунілінгусу?

3. Посперечайтеся з ним

Всі чоловіки за природою своєю схильні до змагання. Чому б вам не використовувати це в своїх інтимних цілях? Під час самих палких обіймів тихенько шепніть йому: «Сперечаємося, ти не доведеш мене до оргазму тільки ротом?» Справжній чоловік тут же кинеться доводити вам протилежне.

Нехай чоловік виграє цю суперечку. Тоді наступного разу він сам проявить ініціативу і обсипле вашу інтимну зону поцілунками. Чоловікові вкрай важливо бачити, що він задовольняє вас в сексі. Так доставте йому таке задоволення, доставивши при цьому не менше задоволення і собі самій.

4. Використовуй мову свого тіла

Можливо, чоловік обділяє оральним увагою вашу інтимну зону, тому що просто не знає, що і як «там» потрібно робити. Ряд невербальних знаків або рухів в момент, коли його голова наближається до ваших стегнах, послужать необхідним для нього орієнтиром. Як тільки він починає цілувати живіт, вигніться так, щоб лобок став трохи ближче до лиця чоловіка, потім ніжним рухом руки підштовхніть його голову нижче. Ще один відомий знак — жест двома пальцями, у вигляді букви V близько клітора. Так чоловікові буде ясно, куди направляти своій язик.

Як схилити чоловіка до кунілінгусу?

5. Голосові натяки

Обов'язково говоріть своєму чоловікові, які саме дії призводять вас в екстаз. Повторюйте йому, як чудово пестить вас його язик. Це розпалить його пристрасть і підніме самооцінку. «Так, так, саме там!» — Така фраза в пристрасному тоні є найкращим позитивним стимулятором. Почувши це, ваш партнер виявить бажання догоджати вам орально не тільки сьогодні, але і в інші дні.

6. Спробуйте пози, зручні вашому партнерові

Візьміть дві подушки, одну покладіть йому під груди, а другу помістіть собі під сідниці. Так його щелепа не буде без кінця ялозити по ліжку, а злегка підведений таз надасть більше можливості для маневру. Також чоловік може лягти зручно на спину, а ви сідайте на нього, щоб ваш лобок був прямо над його губами. Не бійтеся уславитися в його очах безстидницею. У цій позі ви легко зможете задавати і плавно контролювати ритм.

Як схилити чоловіка до кунілінгусу?

7. Якщо він не готовий

Іноді єдиний спосіб поміняти якось егоїстичний підхід вашого чоловіка — це позбавити орального сексу його самого. У разі ж, якщо і це вам не допоможе, то доведеться змиритися з фактом, що ваш чоловік входить у той невеликий відсоток затятих супротивників орального сексу. Якщо ви вирішите для себе, що не хочете продовжувати стосунки з чоловіком, не охочим приносити вам задоволення, то попрощайтеся з ним. Неважко буде знайти одного з мільйонів чоловіків, для яких кунілінгус буде не в тягар, а тільки в радість.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На жаль, менше половини жінок отримують від чоловіків стільки інтимних оральних ласк, скільки б їм, дамам, хотілося....
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
Як ви думаєте, що таке справжній секс? Це далеко не просто певні рухи тіла, спрямовані на досягнення взаємного...
Кожна дівчина мріє бути для свого коханого однієї і єдиною, при цьому бути не тільки його формально, але заповнювати...
Scroll To Top