Рекомендуємо прочитати

Сучасні хлопчики рано дорослішають, - медики

article1344.jpg

Вік статевого дозрівання сучасних хлопчиків знизився на 2 роки. До такого висновку прийшли американські лікарі.

Раніше медики відзначали, що нинішні дівчатка досягають статевої зрілості в більш молодшому віці, ніж попередні покоління. Тепер з'ясувалося, що те ж відбувається з організмом хлопчиків.

Дослідники з Американської академії педіатрії вивчили дані про 4 тисячах хлопчиків і з'ясували, що у деяких з них перші ознаки дозрівання проявляються вже в 6 років (збільшення яєчок). У середньому, сучасні хлопчики проходять через цей період у 9-10 років.

У дослідженні не брали участь діти із захворюваннями, які могли б спровокувати раннє статеве дозрівання. Поки неясно, з чим пов'язане зниження віку, і які можуть бути наслідки. Результатів даного дослідження недостатньо, щоб офіційно говорити про зниження віку початку статевого дозрівання.

Однак, за словами медиків, батьки повинні бути в курсі, щоб допомогти синам емоційно підготуватися до змін, які відбуваються з ними в цей період.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Така проблема, як прищі на обличчі турбує зазвичай підлітків. Але, іноді, з якихось причин ми можемо спостерігати їх у...
Важливий етап у житті кожної дитини - це початок самостійного пересування. Коли малюк повзе, він не тільки зміцнює...
Багато напевно стикалися з таким неприємним явищем, як поява вугрів на шкірі. Давайте спробуємо розібратися, що вони з...
Кожна мама підтвердить, що виховання дитини не проста справа, в якому значення мають не тільки догляд, увагу і певні...
Scroll To Top