Рекомендуємо прочитати

Відмова від грудей. Як впоратися?

article3337.jpg

Мами знають, як важливо годувати малюка грудьми. Але, на жаль, не завжди це виходить. Причини бувають різні: мама перенесла високу температуру, сильний стрес, мало молока (що буває рідко), догодовування з пляшечки. А буває, що малюк сам починає відмовлятися від грудей. Просто раптом відмовляється. При спробі дати груди малюк кричить, плаче, вигинається. Це і є відмова. Але впоратися з ним можна.

Спочатку треба зрозуміти причину. Консультанти по грудному вигодовуванню виділяють декілька причин - використання накладок, пляшечки, пустушки, переживання мами, малюка щось турбує або мама не завжди відразу реагує на плач малюка. Як тільки стало зрозуміло, чому малюк відмовляється, можна приступати до ліквідації наслідків. Якщо відмова через пляшечки:

Прибрати цю саму пляшечку остаточно і безповоротно. І не давати її! Буде складно, але результат того вартий. І не варто слухати татів, бабусь і тіток які можуть твердити «не муч дитину, погодуй з пляшечки». Краще варто пояснити їм, що це звичка, яку можна подолати. І якщо дати малюкові пляшечку, то про грудне вигодовування можна забути. Це такий момент, коли або малюк наполягатиме на своєму, або мама на своєму.

При використанні накладок поступово відходьте від них. Пропонуйте груди без накладки у сні. Дітки охочіше смокчуть груди саме в сонному стані.

З часом накладки прибирати і вдень. А про пустушку взагалі краще забути. Також відсунути всі переживання на дальній план - малюки дуже добре вловлюють настрій мами. І коли мама спокійна, спокійна і дитина. Відмова іноді виникає коли у малюка проблеми з диханням - закладений носик або болить горлечко. У такому випадку необхідне лікування.

Всі дії що стосуються малюка мама робить сама - міняти підгузник, переодягати, купати. Пропонувати груди на будь-який писк малюка, також як і на засипання - прокидання. Дуже корисний в цей період спільний сон. Малюк буде спокійнішим. Попросіть рідних, щоб вони робили домашню роботу. А себе присвятіть малюкові, як у пологовому будинку.

Якщо мама робить все правильно, то результат видно вже через три-п'ять днів. В момент переучування мамі потрібна підтримка і допомога родичів. Не зайвою буде і грамотна допомога фахівців по грудному вигодовуванню.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ось і з'явився на світ ваш довгоочікуваний малюк: маленькі ручки, маленькі ніжки, миленькі оченята, носик і така ніжна,...
Часто гикавка у немовлят відбувається, коли новонароджений хоче пити і коли малюк замерз. А також Гикавку викликає...
Малюк часто прикладається до грудей вночі? Чи не шкодять нічні годування травленню дитини? Давайте дізнаємося!...
Перші симптоми простуди, та ГРВІ у малюка - це підвищення температури і поява рідких сопельок. Малюкові важко дихати...
Scroll To Top