Рекомендуємо прочитати

Гикавка у немовлят: причини і види лікування гикавки

article2511.jpg

Причини гикавки у немовлят:
Часто гикавка у немовлят відбувається, коли новонароджений хоче пити і коли малюк замерз. А також гикавку викликає повітря, що потрапляє під час годування в шлунок. М'язи діафрагми починають скорочуватися і ця реакція також може виникнути як на гучний звук так і яскраве світло.

Дуже великий об'єм їжі починає розтягувати стінки шлунка, що призводить до скорочення діафрагми, і немовля починає гикати. тривала гикавка може означати про захворювання шлунка, про запалення легенів, про травми грудної клітини, печінки і кишечника і спинного мозку. У деяких випадках до цієї проблеми призводять інфекційні хвороби та гельмінтоз.

Симптоми гикавки у немовлят:
Діафрагма, поділяє живіт від грудної порожнини, вона починає скорочується, голосові зв'язки при цьому змикаються, і в так виходить характерний звук гикавки. Напади гикавки тривають зазвичай від 10 до 15 хвилин, але буває так, що вона затягується на довгий час. В результаті чого немовля не може дихати на повні груди і його організм не отримує потрібну кількість кисню.

Лікування гикавки у немовлят:
Якщо гикавка від початку повторяться регулярно в продовженні двох тижнів, потрібно обов'язково показати малюка лікаря. В інших легких випадках треба задуматися: може гикавка є причиною неправильного догляду за малюком? Іноді новонародженому достатньо пару ковтків води - і гикавка зникне.

Якщо малюк замерз під час прогулянки, треба терміново відправлятися додому і відразу прикладіть його до своїх грудей. А щоб вигнати з шлунка не потрібне повітря, візьміть новонародженого на руки і потримайте його вертикально, погладжуючи по спині. Малюку на штучному харчуванні треба правильно підібрати соску.

І ні в якому разі не варто перегодовувати малюка. А також не треба запрошувати гостей, якщо малюк зустрічає незнайомців голосним плачем і у нього починається гикавка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути...
І так вона - гикавка завжди до нас приходить у зовсім не підходящий момент. І іноді позбавиться від неї не дуже легко....
Якщо гикається занадто часто - варто насторожитися. Давайте розберемося, що таке гикавка, які її причини і як з нею...
Scroll To Top