Рекомендуємо прочитати

Навчання стрип денс

article1768.jpg

Стрип-пластика, або стрип-денс, є одним з найбільш модних напрямів в танцювальному напрямку для жінок. Більшість людей упевнено, що це не більше ніж просто роздягання під музику, проте це насправді не так, оскільки оголення тіла зовсім не обов'язково в цьому виді танців. Перш за все, в стрип-данс необхідно показувати почуття. Стрип-пластика являє собою мистецтво управління власним тілом, а також увагою глядача, що ріднить її з акторською майстерністю. Це пластику і витонченість рухів тіла.

На даний момент кожна дівчина має можливість навчитися азам стрип-пластики і навіть досягти висот у цьому виді танцю. Зараз це вже окреме танцювальний напрям, яке з кожним роком поширюється і розвивається. Вже майже в кожній танцювальній школі є групи, в яких проводяться навчання по стрип-дансу, регулярно проводяться масштабні змагання. І якщо ви хочете цього навчитися, то до цього немає ніяких перешкод, причому насправді майже не має значення, яка у вас фігура і скільки вам років.

Чи складно навчитися стрип-пластики?


Пластика стрип-дансу заслужено вважається однією з найбільш складних, оскільки в ній потрібно домогтися того, щоб рухи були відвертими, красивими і природними. Хоча якщо є бажання, то навчитися можна всьому.

Тренування в групі допоможуть вам навчитися рухатися певним чином, так, щоб приховати маленькі недоліки, якщо вони притаманні вашій фігурі і підкреслити її достоїнства. Заняття також дадуть вам можливість змінитися, стати розкріпачення, навчитися виражати себе в танці. Як один з результатів тренувань ви отримаєте сильне гнучке тіло, що володіє жіночними формами і відмінною фігурою. Крім цього стрип-данс допоможе розкрити ваш внутрішній образ самої себе, будь ви зухвалої і пристрасною або ж ніжною і тендітною. Стрип-пластика може передати будь-який стан жіночої душі.

Підводячи підсумки, можна сказати, що стрип-данс є вибором тих, хто хоче отримати відмінну фігуру, навчитися любити себе, зміцнити організм, підвищити імунітет, проявити приховані можливості тіла і душі, стати більш стресостійкість та зробити сюрприз своєму коханому.

Програма навчання стрип-денс


Заняття стрип-дансом є великим фізичним навантаженням. Стрип-пластика немислима без розтяжки, тому якщо еластичність ваших м'язів низька, то тренер розробить для вас комплекс вправ на розтяжку, який треба буде робити навіть у ті дні, коли у вас немає тренувань.

У звичайну програму навчання стрип-дансу входять:
- Розтяжки;
- Акторська майстерність;
- Пластика біля жердини (пілона) і біля стіни;
- Постановка приват-танцю;
- Основи стрип-дансу;
- Дефіле;
- Пластика на підлозі;
- Робота предметом і танець біля стільця.

Якщо у вас в планах підкорити за допомогою даного танцю серце чоловіка, то ви можете пошукати тренера, який не тільки навчити вас стрип-дансу, але і проконсультує вас на тему як створити той образ, що підійде саме вам, а також допоможе вибрати костюм і музику для танцю.

Коли буде результат від тренувань?


Тут все залежить від ваших зусиль і від вашого тренера, який буде вас навчати. Деякі майстри приділяють більше уваги ростяжкам, деякі техніці танцю. Стрип-пластика, як і будь-який інше танцювальний напрям, вимагає безлічі фізичних зусиль і завзятості. Звичайно ж, потрібно, щоб у вас був час на тренування. Будьте готові до того, що доведеться довго і важко працювати над собою, однак якщо ви не відступите на півдорозі, то ви зумієте навчитися цьому.

Якщо ви будете займатися з бажанням, регулярно виконуючи всі рекомендації тренера, то результат не змусить себе чекати. Однак якщо ви раніше ніколи не займалися спортом і не маєте хороших фізичних даних, то не варто чекати дуже швидких результатів. У такому випадку не зневіряйтеся, головне - продовжувати вчитися.

Не можна посперечатися з тим, що стрип-пластика допомагає зміцнити всі м'язи тіла, зробити організм більш здоровим і міцним, стати більш сексуальною і добре виглядати, а найголовніше - підняти самооцінку і стати впевненіше в собі і своїй красі, що важливо в будь-якій області життя .

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Стрип-пластика за останні роки міцно увійшла в розклад усіх танцювальних клубів, які пропонують свої послуги жінкам. У...
На плечах жінки лежить непосильний тягар обов'язків - дім, робота, діти, і, незважаючи на завантаженість, вона повинна...
Захоплення і хобі є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Не дарма ж одне з питань, яке задають, коли хочуть...
Чому мама, яка залишається з дитиною в декреті, або ж має кілька декретів підряд, інколи відчуває, що “випадає” з...
Scroll To Top