Рекомендуємо прочитати

Стрип-пластика: користь, стрип-пластика і схуднення

article2790.jpg

Стрип-пластика за останні роки міцно увійшла в розклад усіх танцювальних клубів, які пропонують свої послуги жінкам. У її назві відразу ж вгадуються елементи відвертого інтимного танцю стриптизу. Багато жінок не зважуються записатися на заняття, що мають відношення до такого відвертого сексуального танцю. Але все-таки від стриптизу стрип-пластика взяла тільки деякі основи, більше маючи відношення до роботи з жіночою психологією: розвитку любові до свого тіла і вмінню відчувати себе справжньою жінкою. Стрип-пластика від занадто відвертого сексуального танцю стриптизу відрізняє елегантність в одязі, плавність і загадковість танцювальних рухів, які присвячені тільки йому одному і неповторному. Крім того, щоб вразити свого обранця, стрип-пластика дозволяє жінці навчитися відчувати себе жінкою: слабкою і сильною одночасно, палкою і соромязливою, загадковою і відвертою. Всі рухи і повороти цього танцю, його особливості і те, що використовується в ньому з інших танців, дозволяє жінці навчитися відчувати своє тіло, відчувати його бажання, любити і цінувати себе .

Стрип-пластика: користь, стрип-пластика і схуднення

Особливості Стрип-пластики
Перевагами Стрип-пластики перед іншими видами спорту є її енергійність, краса і різноманітність рухів. Замість якихось одноманітних і нудних рухів протягом години ви зможете вивчити кілька гарних рухів, які з таким же успіхом допоможуть прибрати зайвий жир на тих місцях, які вам не подобаються. Стрип-пластика допомагає зміцнити м'язи стегон, живота, рук і сідниць. Крім гарного настрою ви купуєте стрункі ноги, красиво підтягнуті сідниці, спокусливий животик. Стрип-пластика складається з рухів, які тільки імітують стриптиз. Але головним акцентом в цьому танці є техніка виконання. Саме вона вчить володіти своїм тілом, відчувати його. Програма вивчення цього танцю складається з дефіле, розтяжки, акробатичних вправ на жердині, і сам стрип-данс. Заняття зазвичай проводяться в режимі нон -стоп, що дозволяє позбавитися від зайвих кілограмів і одночасно зміцнює серце. Стрип-пластика призведе м'язи в тонус, поліпшить координацію, розвине пластику і гнучкість тіла. Пройде 2 тижні, і ви почнете рухатися плавно. А через 2 місяці отримавши гарну фігуру, ви зможете здивувати свого коханого чоловіка прекрасним сексуальним танцем. Для виконання цього танцю надіньте відвертий одяг, що дозволяє рухатися зручно. Не забудьте взуття на високих підборах.

Особливості Стрип-пластики

Психологічна користь Стрип-пластики
Якщо жінка вирішить вивчити мистецтво цього танцю, вона зможе з легкістю позбутися сезонної депресії, поліпшити загальний настрій, стане стрункою і розкриє свою красу, що йде зсередини. Адже саме краса душі, змушуючи сяяти очі, і знаходячи відображення у кожному русі, робить будь-яку жінку найпрекраснішою на світі. У першу чергу, стрип-пластіка допомагає жінці здобути упевненість в собі, піднімає самооцінку і змушує полюбити і повірити в себе, у свою природну жіночність і чарівність. Всі загадкові руху Стрип-пластики немов допомагають жінці розкріпачитися і зняти внутрішні затиски, впоратися з комплексами і розкрити свою чуттєвість. Саме цей танець допомагає розкрити жіночу природу у всій красі, прибрати глибоко вкорінені внутрішні страхи, позбутися від сором'язливості, пробудити приховану енергію і можливості жінки, якій підвладний будь-який чоловік, варто їй тільки захотіти.

Психологічна користь Стрип-пластики

Користь Стрип-пластики для здоров'я
Рухи, яким навчають у Стрип-пластиці, допомагають не лише покращити загальний стан здоров'я, але і надати фігурі стрункість і підтягнутість за досить короткий час. Стрип-пластика досить легко зміцнить ваш імунітет, захистить від простудних захворювань, які можуть не тільки завдати шкоди здоров'ю, але і перешкодити вам, чудово провести час зі своїм коханим. Вона об'єднує в собі і елементи аеробіки, і гімнастики, плавні рухи інших видів танців. Рухи, що їх в Стрип-пластика, здатні замінити заняття бігом або силове тренування, якщо займатися нею регулярно. Під час цих танців всі групи м'язів стають задіяні в тренуванні. Виконання найпростіших рухів змушує працювати одночасно кілька груп м'язів, що позитивно впливає на створення красивої фігури. Саме танцювальне динамічна навантаження допомагає фізичному навантаженні, необхідної для жіночої краси та здоров'я, правильно розподіляється по всьому тілу. Не менш корисною стрип-пластіка буде і для хребта. Через 3 місяці постійних занять ви зможете виробити королівську поставу. І цьому не завадить, навіть якщо ви раніше все життя ходили зсутулившись. Стрип-пластика здатна зміцнювати і розвивати м'язи спини, які відповідають за природну стрункість і пряму поставу. Вона допомагає поліпшити роботу серця і судин, нормалізувати артеріальний тиск, привчити серце до постійних фізичних навантажень, зміцнюючи всю серцево - судинну систему.

Користь Стрип-пластики для здоров'я

Стрип-пластика і схуднення
Заняття Стрип-пластикою можуть допомогти і в процесі схуднення, надавши вашій фігурі всі необхідні вигини і чарівні лінії. Вони будуть незайвими, якщо ви хочете прийти у форму після пологів, впоратися з ожирінням, підтягнути м'язи. Заняття Стрип-пластикою протягом години позбавляють вас від зайвих 500 ккал. Крім цього тіло буде перебувати в тонусі, що допоможе вам легко справлятися з будь-якими життєвими проблемами. Завдяки регулярним заняттям Стрип-пластикою шкіра стає еластичною, м'язи пружними, зникає целюліт і зайві сантиметри від стегон до талії. Однією з приємних особливостей Стрип-пластики є те, що ви не зможете перевтомлюватись, тому що ваше тіло саме відчує, коли потрібно відпочити, а коли підвищити час і темп занять. Однією з причин зайвої ваги є стрес, який змушує жінок шукати розраду в їжі. Заняття Стрип-пластикою допомагають виробленню гормонів щастя, які спалюють зайві кілограми. Ендорфіни потрапляють в кров, і наш настрій починає підвищуватися. Замість втоми, стресу і зайвих калорій ви знайдете впевненість в собі, оптимізм і спокій. А через 2 тижні ваші рухи набудуть гнучкості і плавності.

Стрип-пластика і схуднення

Заняття Стрип-пластикою без особливих зусиль з вашого боку навчать вас не тільки любити себе і поважати, але і підвищать імунітет, змушуючи вас зробити перший крок до здорового способу життя, без якого важко уявити собі щасливу жінку, насолоджуватися любов'ю. Стрип-пластика навчить відчувати ритм, музику, відчувати своє тіло і використовувати всі ці знання, для того щоб стати найбажанішою і сексуальною. Якщо ви затиснуті, сором'язливі, не впевнені в собі, заняття Стрип-пластикою допоможуть вам впоратися з цим. Адже найголовніше, щоб жінка подобалася чоловікові - це її впевненість у собі. Стрип-пластика якраз і допомагає розвивати її. Уміння виконувати такий танець стане одним з достоїнств впевненої в собі і бажаної для багатьох чоловіків жінки. З кожним вченим рухом ви відчуєте, як станете змінюватися, стаючи тією жінкою, в кожному русі якої відчувається прихована пристрасть і таємне запрошення чоловіка до дій.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Scroll To Top