Рекомендуємо прочитати

Що дає самотність? Зважимо всі «за» і «проти»

article1874.jpg

У всі часи до жіночого самотності ставилися по-різному. Хтось негативно, навіть з жалістю. Інші намагаються орієнтуватися на них, як на безтурботних везунчиків. Скільки людей, стільки й думок, гідних поваги. Розглянемо дане питання з суб'єктивної точки зору. Для початку необхідно відзначити - ми будемо розглядати тих, які ніколи не перебував у шлюбі або не мав тривалих сімейних відносин. Нехай і в цивільному шлюбі. Необхідно відзначити, Ваші найближчі родичі (брат, сестра, мама, тато) не настільки істотно обмежують Вас. Незаміжні матері, а так само розлучена (особливо з дітьми) в нашу категорію не потрапляють. Ми не будемо розглядати причини. Будемо розглядати результат

Голосуємо. По-перше - за!

В першу чергу, незаміжні дами виглядають молодшими за свій паспортний вік років на 5-10 молодше, ніж сімейні. Ймовірно, вся справа в тому, що тягар відповідальності за іншу людину (чоловік, коханець, друг, дитина) відсутня. Почувають вони себе більш безтурботно. Найчастіше, як молоденька дівчина чи навіть дівчинка. Учені запевняють, свідомість матеріально - як ви себе почуваєте, так і будете виглядати.

До того ж з'являється можливість значно більше часу приділяти собі, коханій. Тут вже все просто: більше приділяєш собі часу - краще виглядаєш. З цієї ж причини можна більше часу займатися спортом, що однозначно позитивно позначиться на Вашому зовнішньому вигляді і здоров'я. Ще один плюс на противагу тотальної зайнятості - ви завжди можете взяти таймаут, полежати і відпочити, відсунувши сьогоднішні справи на наступний день.

Можете без поспіху робити все, що заманеться - змінювати місце роботи, стиль і спосіб життя, не турбуючись, що Вас будуть обмежувати думку самих близьких. Ніхто не завадить дивитися будь які передачі, читати книги, зустрічатися з ким побажаєте в будь-який час. Не захворіє раптово, не зателефонує в самий невідповідний момент. Все для себе.

На роботі Ви можете не прагнути заробляти якомога більше грошей за всяку ціну. А робите усвідомлений вибір на свою користь. Інакше кажучи, самотність позбавляє жінку від гніту безлічі повсякденних обов'язків - немає потреби готувати обід і сніданок, мити посуд і прибирати за когось.

По-друге. Голосуємо проти.

Але у медалі є й інша сторона. Як правило, самотня людина відчуває себе непотрібним, невезучим. У нашому суспільстві прийнято жити з партнером по життю. Людське суспільство соціально. Самотню даму можуть весь час докоряти - що ти можеш розуміти, у тебе ж немає дітей і чоловіка!

Якщо раптом трапилася якась неприємність - захворіли, терміново потрібна допомога, немає гарантії, що найближчим часом Ви цю допомогу отримаєте. У друга або родичів можуть бути зовсім інші плани, без урахування Ваших потреб.

Те ж саме можна сказати, якщо Вам необхідний напарник для поїздки або подорожі. Ви так само можете опинитися біля розбитого корита.

Секс є невід'ємною частиною життя людини. Але регулярним може бути лише за наявності постійного партнера. Таким партнером, як правило, служить Ваш чоловік. Який знаходиться завжди поруч. Відсутність регулярного партнера може погіршити настрій і самопочуття.

Підводячи підсумки, можна сказати наступне: у будь-якому випадку, останнє слово за Вами. Краще за все, визначитеся, як Вам комфортніше - на самоті або коли Ви можете спертися на надійне плече Вашої другої половинки. І робити усвідомлений вибір для подальшого життя. Усе пізнається в порівнянні. Удачі і Щастя Вам!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими,...
Коли утворюється сім'я, надмірна присутність батьків p обох сторін у ній, найчастіше, приводить до розладів і...
У період закоханості, залицяння і відразу після весілля життя здається молодим чудово легко і радісно. Особисті,...
Отже, до вас залицяється чоловік. Ви вже достатньо зустрічаєтеся з ним, проте як і раніше сумніваєтеся - а не бабій перед...
Scroll To Top