Рекомендуємо прочитати

Чим замінити засіб для миття посуду, порошок і освіжувач повітря

article3062.jpg

"Якщо жабу поступово нагрівати у воді, то вона не відчуває небезпеки, і її таким чином можна зварити - вона навіть не вистрибне. Подібно до цього на людину впливає побутова хімія - більшість людей не відчуває її впливу на організм. Проте її використання щодня вкорочує нам життя. Тому раджу замінити хімію органічними і нешкідливими продуктами ", - говорить практикуючий еколог Андрій Бобровицький.

Кожен день люди користуються миючим засобом - миють посуд, а потім гарячим супом залишки змивають у шлунок. Французи з'ясували, що людина в середньому з'їдає 280 грамів цього засобу за рік. Звичайно, для здоров'я нічого корисного він не несе. Тому краще перейти на засоби для миття, які, при необхідності, можна з'їсти без шкоди для здоров'я - глина, гірчичний порошок, яблучний оцет, сода.

Білу глину, яку продають в аптеках, можна використовувати і для миття рук. Тому що після розрекламованого мила, яке вбиває 99,9% бактерій, на шкірі від мікрофлори нічого не залишається. А глина - нешкідлива. Деяким може шкіру сушити, тоді треба додати трохи оливкового масла.

Також можна використовувати глину і як очищувач води. У тих випадках, коли немає можливості набрати природню, візьміть ту, що є й додайте ложку глини. Так само глиною можна лікувати рани. Її можна використовувати і замість зубної пасти.

Використовувати в туалеті освіжувач означає створювати в повітрі дуже неприємний коктейль зі штучних ароматизаторів і того, що є в повітрі після користування туалетом. Природно очистить повітря запалена свічка, або хвойна гілочка.

Бобровицький також розповів, що від прального порошку може початися алергія. Він почав вивчати глибше його склад і дію і зовсім від нього відмовився. Для прання в машинці використовує натерте на тертці господарське мило. "Я перу зольним розчином - заливаю попіл водою, і потім цю воду заливаю як миючий засіб", - розповів еколог.

Щоб очистити повітря в кімнаті від шкідливих речовин і зробити його свіжим, замість кондиціонера з ефектом гірської грози можна використовувати вазони. Крім того що вони виробляють кисень, то ще й вбирають шкідливі речовини з повітря. Рекордсмен в цьому плані хлорофітум - він добре вловлює ксілуол, толуол і формальдегіди. До того ж ця рослина дуже невибаглива.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Люди кажуть, що будь-яка людина старіє, починаючи з ніг. Чому? Тут все дуже просто? адже саме наші ніжки на протязі всього...
Результати від кавової маски для волосся дійсно відмінні. Кава чудово пожвавлює тьмяне волосся і робить його...
 Захотілося рибки? Як смачно приготувати скумбрію? Пропонуємо Вам рецепт дуже смачної запашної маринованої скумбрії....
Ніщо не робить посмішку більш красивою, ніж блискучі білі зуби. Але через усі наші шкідливі звички, здається, що...
Scroll To Top