Рекомендуємо прочитати

Пральний порошок для дітей

article2897.jpg

З народженням малюка у батьків з'являється багато нових щоденних турбот. Одна з них - прання дитячої білизни, і молоді батьки повинні вибрати хороший порошок. Сьогодні є безліч найменувань дитячого порошку, тому при виборі легко можна розгубитися, намагаючись знайти найкращий за ціною і якістю. Тут від вибору батьків залежить не тільки чистота дитячих речей, але і здоров'я шкіри дитини.

Так що до вибору прального порошку не можна підходити безвідповідально. Повірте, лікувати алергію у новонародженого справа набагато більш клопітка, та й самому малюкові неприємний свербіж.

Наші мами і бабусі замість порошку використовували натерте дитяче мило - саме з нього роблять сучасний пральний порошок для прання дитячих речей, адже тоді білизна не буде подразнювати шкіру. Також, зараз у імпортних виробників немає ніякої переваги - незважаючи на самі різні назви, запашні аромати і етикетки - склад їх практично ідентичний, у них мильна основа. До речі, варто відзначити, що якраз речовини, що надають порошкам різкий запах і є алергенами. Немовлятам вони не підійдуть, оскільки можуть викликати висип і алергію. А вже дорослішому малюкові цілком можна буде вибрати для прання білизни м'який засіб з приємним запахом, відбілювачем та іншими добавками.

З порошків вітчизняного виробництва більшість батьків віддають перевагу «Лелеченя» - він підходить як для прання у пральній машині, так і для ручного, а основа у нього з мила з пониженим піноутворенням. Цей продукт відпирає практично все і на тканині не залишається, повністю вимивається водою. Другим зазвичай називають «Веснянку» - коштує він трохи дешевше, а за якістю практично не поступається. Решта найчастіше є дитячим аналогом звичайного прального порошку: «Оленка», «Пемос дитячий», «Дитячий», «Зайчик», «Карапуз».

Але все ж є кілька умов, на які в першу чергу варто звернути увагу молодим батькам:
Відсутність речовин - алергенів у складі порошку. Тобто, нічого з різким запахом, активною дією і звичайно нічого з роз'їдаючим ефектом. У вашої дитини шкіра у багато разів більш чутлива і те, що доросла людина навіть не відчує, може у немовляти викликати шкірний свербіж, висип і привести до небажаних дерматитів.

Натуральні компоненти в складі порошку. Якщо при полосканні у воді з тканини вимиваються всі компоненти засобу і не залишається ніякого осаду, який може подразнювати шкіру - це хороший пральний порошок і дитині не буде від нього ніякої шкоди: так вважають дитячі дерматологи. А володіють такими властивостями, на жаль, тільки натуральні речовини.

М'якість засобу при застосуванні. Понюхайте порошок - він не повинен різко пахнути, не повинен володіти різкими квітковими або хімічними ароматами.

Також він повинен повністю розчинятися у воді, не утворювати грудочок, не залишати осаду або прилиплих крупинок на тканині. І пам'ятайте - для новонароджених можна використовувати тільки порошок, на якому є спеціальна позначка, що він схвалений і допущений для прання білизни немовлят.

Інформація на упаковці. Звичайно ж, коли ви обираєте дитячий пральний порошок, ви в першу чергу звертаєте увагу на його упаковку, а вже всі «тестові процедури» проводите вдома. Отже, на хорошому, якісному порошку повинна бути вказана вся інформація про склад і компоненти. Якщо там присутні ПАВ - це також має бути пописано на етикетці (і якщо вони входять в склад, то для маляток такий засіб не підходить). Якщо упаковка не містить нічого. Крім назви та рекламних написів - відмовтеся від покупки, адже ви не знаєте, що входить до складу цього порошку і не шкідливий він для вашої крихітки.

І все-таки, який пральний порошок можна однозначно вважати кращим для прання дитячої білизни? Кожен з нас індивідуальний, малюки теж не схожі один на іншого, у тому числі з реакції на алергени. Скористайтеся наведеними вище рекомендаціями та спробуйте різні варіанти і виберіть той, що влаштує вас за всіма параметрами: ціною, якістю та самопочуттю вашої дитини.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не...
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Scroll To Top