Рекомендуємо прочитати

Навіщо потрібні фільтри для очищення води

article1405.jpg

Вода є джерелом життя на землі. Тіло людини складається на половину з води і звичайно, без води нам не прожити. Але щоб бути здоровими, потрібно вживати очищену воду. У селах жителі п'ють воду, яка вже очищена природою. Але що робити жителям мегаполісів і невеликих міст, коли з крана тече насичена важкими металами і хлором вода, не корисна, а небезпечна для здоров'я. Тут є три виходи: купувати воду в пляшках, привозити воду з колодязів і джерел, або купувати фільтри для води. Напрошується питання, навіщо потрібні фільтри для очищення води?

Спочатку з'ясуємо, яка небезпека може підстерігати нас у воді з-під крана. Зазвичай забір води проводиться не з підземних джерел, а з відкритих джерел, озер і річок. І в цій воді багато різної зарази. Завдання водопостачання, щоб не було зараження людей. Служби водопостачання застосовують ефективний і дешевий спосіб, це хлорування. Цей спосіб справляється з небезпечними бактеріями, але для здоров'я людини хлорована вода не корисна. Вчені стверджують, що ті, люди які протягом 40 років вживають хлоровану воду, частіше за інших, а саме в 2 рази частіше, хворіють на онкологічні захворювання.

Потрібно знати, що хлор не може очистити воду від шкідливих для організму солей, важких металів, канцерогенів, дрібних часток піску. Можна переконатися в цьому, якщо відкрити кришку чайника, там ви побачите на нагрівальному елементі, величезна кількість накипу. Теж відбувається з внутрішніми органами людини, так як у воду потрапляє хлор, а він шкідливий для здоров'я людини, тому швидко настає передчасне старіння, виникають хронічні захворювання.

Теж можна сказати про воду з джерела, і перш ніж вживати її в їжу, потрібно перевірити на перший погляд чисту воду. У ній може бути багато небезпечних бактерій. Не буде виходом вода у пляшках. Заводи виробники, які застосовують для цієї води способи очищення, роблять її несмачною.

Від неї ніякої користі, тому вона більше підходить для якогось технічного застосування, ніж для вживання в їжу.

Все це говорить про те, що необхідно купувати фільтри для води. В наших магазинах досить великий вибір фільтрів і можна придбати для себе, той який буде вам зручний.

Домашні фільтри для води можна розділити на 3 категорії:

1). Насадки на кран.
Це найменш дешевий спосіб для очищення води. Такий фільтр вимагає часто міняти картридж і видаляє невелику кількість шкідливих часток.

2). Глечики зі змінними картриджами.
Дешевий спосіб, щоб очистити воду. Зручний тим, що його можна брати з собою на дачу або на природу. Але вони забезпечують середній рівень очищення, потрібно міняти часто картриджі. Додатково картриджі можна оснастити можливістю мінералізації, фторування та йодування води.

3). Стаціонарні фільтри.
Досить ефективний і популярний спосіб для очищення води. Фільтр монтується в систему водопостачання і служить довше інших фільтрів. Ці фільтри очищають воду від бактерій, важких металів, хлору і інших небезпечних сполук.

Людині за день потрібно вживати 2 літри води. І так як вода неякісна, то потрібно придбати фільтр для води.

Навіщо потрібні фільтри?
Побутові фільтри бувають різними, і щоб їх встановити, потрібно визначити яка потрібна кількість фільтрованої води. Для деяких родин достатньо буде одного глечика, а іншим людям потрібно спеціальна установка, яку підключають до водопроводу, безпосередньо в квартирі.

Накопичувальний фільтр у вигляді глечика простий у застосуванні. Він працює таким чином: у верхню чашку набирається вода, потім вона під своєю вагою починає просочуватися через картридж. Цей картридж очищає до 400 літрів води. Ці фільтри легко використовувати і легко замінити касету в цьому фільтрі. Фільтр типу глечика зазвичай фільтрує воду в невеликій кількості. За один раз до двох з половиною літрів води.

Насадка на кран, це як би циліндр, який надягають на кран. Це фільтри невеликого розміру.

І за допомогою цього фільтра можна за 3 місяці очистити тисячу літрів води. У цьому фільтрі низька продуктивність.

Настільні фільтри за допомогою шланга підключаються до водопроводу. І в порівнянні з насадними фільтрами вони більш продуктивні. Їх продуктивність за хвилину становить до двох літрів води. Недоліком настільного фільтра буде те, що йому необхідно вільне місце і приєднання до крану. Деякі моделі вішаються на стіну і можна заощадити місце на кухні.

Стаціонарні фільтри складаються з циліндричних ємностей, вони оснащуються різними фільтруючими елементами. Такі фільтри мають спеціальну ємність для чистої води, яка вміщує 10 літрів. Стаціонарний фільтр ставиться під мийкою. Вгору йде кран, з нього витікає чиста вода і для великої родини це буде кращим рішенням. У порівнянні з іншими фільтрами стаціонарні фільтри краще очищають воду. Володіють великою продуктивність до 15000 літрів води на місяць.

У висновку, можна відповісти на запитання, навіщо потрібні фільтри для води, щоб бути здоровою людиною, потрібно пити очищену воду. Дотримуючись порад можна вибрати потрібний фільтр для очищення води. Але перш ніж зробити вибір, потрібно все обдумати. Вдалої покупки!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вегетаріанство знаходиться в списку найбільш древніх і відомих течій альтернативного харчування. Але якщо ...
Вранці далеко не всі прокидаються з прекрасним настроєм і з легкістю збираються на роботу або навчання. Перші хвилини...
Мед - це унікальний продукт, всі властивості якого до цих пір не вивчені, незважаючи на те, що довгий час свого існування...
Слухаючи, як подруги розповідають про щоденне секс, ти починаєш вважати себе обділеною? Не потрібно рівнятися на...
Scroll To Top