Рекомендуємо прочитати

Як часто потрібно займатися сексом

article1584.jpg

Слухаючи, як подруги розповідають про щоденне секс, ти починаєш вважати себе обділеною? Не потрібно рівнятися на других. У кожної з нас індивідуальні потреби в сексі.

Більшість сексологів рекомендують чоловікам займатися любов'ю 5 разів на тиждень. Таким чином, як вважають фахівці, скорочується вірогідність захворіти на рак простати.

При цьому необхідно брати до уваги наступні нюанси: фізичне здоров'я, вік і сексуальний темперамент. Це ж відноситься і до жінок. І в тих і в інших є свої сексуальні особливості, так звана «статева конституція». Ті люди, які живуть у теплому кліматі, є більш темпераментними, ніж жителі північних країн. Південний теплий клімат впливає на рівень тестостерону в організмі.

Сама насичена статеве життя у американців — 124 рази на рік, у греків — 117 разів, хорвати і південноафриканці — 116, новозеландці — 115, а після вже слідують французи, італійці та ізраїльтяни.

Як часто займатися сексом тобі? Тут все просто — коли з'являється сексуальне бажання. І не думай, що ти якась не така, якщо не хочеш сексу кожен день. Інша справа — заняття сексом дійсно корисно для жіночого здоров'я.

Наприклад, вчені вважають, що секс не менше одного разу на тиждень допомагає краще справлятися зі стресом. А регулярний секс здатний боротися з безсонням, підвищує імунітет, робить нас щасливішими і загострює органи почуттів.
 

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Лисіючих людей стає все більше. Близько 40% чоловіків вже страждають від цієї недуги, а 2/3 жінок побоюються за стан своєї...
Фемінізм - це, звичайно, погано і все таке. Але в першу чергу це ненормально. Відомо, що вчинки людини у великій мірі...
Scroll To Top