Рекомендуємо прочитати

Пірсинг пупка при вагітності

article2685.jpg

Пірсинг є одним з найдавніших способів підкреслити свою індивідуальність і прикрасити своє тіло. Актуальний він і сьогодні. Багато дівчат прагнуть самовиразитися, привернути до себе протилежну стать та й просто прикрасити свій підтягнутий животик зробивши пірсинг в пупку. Однак коли дівчина дізнається про те, що незабаром стане матір'ю, перед нею постає цілком резонне питання, як вчинити з пірсингом пупка при вагітності?

На думку лікарів-акушерів, проколювати пупок вже знаючи про існуючу вагітності ні в якому разі не можна. Загоєння в такому випадку буде вельми складно, а значить прокол повинен повністю зажити ще до зачаття дитини.

Пірсинг пупка при вагітності

Передбачити, як поведеться пірсинг в період виношування плоду і пологів неможливо. У одних протягом всієї вагітності пупок залишається колишнім, тоді як у інших вже на 3-4 місяці змінює свою форму, тобто починає «випирати». Для жінки з пірсингом це може стати проблемою, адже сережка в пупку може серйозно заважати, подразнювати шкіру і чіплятися за одяг. Деякі жінки можуть скаржитися на біль в області пупка, пов'язану з розтягуванням шкіри через зростання живота, а в рідкісних випадках медики фіксують навіть розрив шкіри в цій області.

Ще одним неприємним моментом для майбутньої матусі стане те, що не знімаючи пірсинг в період виношування дитини, разом із зростаючим животом збільшується і діаметр проколу. У деяких жінок після пологів отвір в пупку стягується до колишнього стану, проте в більшості випадків замість акуратного проколу жінка ризикує виявити довгий некрасивий шрам.

Пірсинг пупка при вагітності

Не варто забувати про те, що вагітність може бути пов'язана з різними несподіванками, наприклад, передчасними пологами або екстреним кесаревим розтином. У період огляду лікаря необхідно промацувати живіт, до того ж кожна майбутня матуся обов'язково проходить УЗД, а тому акушери рекомендують вагітним жінкам знімати прикраси перед плановим оглядом в жіночій консультації, а також перед пологами. Носіння прикрас в період виношування дитини ніяк не шкодить здоров'ю малюка, проте, якщо жінка планує в найближчому майбутньому вагітніти знову, їй варто на деякий період часу забути про прикраси в пупку.

Вислухавши рекомендації фахівців більшість жінок в положенні відмовляються від пірсингу пупка ще на ранніх термінах вагітності. Однак виймаючи сережку, за проколом необхідно ретельно стежити, поки він не заживе (період затягування проколу у кожної жінки індивідуальний). Дуже важливо, щоб в це місце не потрапила інфекція. Якщо ж отвір в пупку запалиться і з'явиться нарив, слід негайно скористатися антисептичними препаратами та звернутися з проблемою до дерматолога. Після пологів, при бажанні, можна зробити новий прокол на місці колишніх точок.

У разі, якщо майбутня матуся хоче зберегти прокол, вона може скористатися сережкою-штангою зробленої з тефлону. Прикраса з такого матеріалу має гнучкість і з легкістю підлаштовується під зміни тіла. Крім того, дуже важливо що така сережка гіпоалергенна, а значить не викликає алергічних реакцій.

Пірсинг пупка при вагітності

Щоб уникнути розтяжок на животі з наявним пірсингом пупка при вагітності потрібно регулярно користуватися спеціальними кремами і гелями, які можна придбати в будь-якій аптеці. Бережіть себе!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Під час вагітності ви повинні забути не тільки про вузькі сукні, але і поміняти програму догляду за своїм тілом. В...
Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Scroll To Top