Рекомендуємо прочитати

10 ознак того, що ви розлучитеся

article1714.jpg

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того самого, з яким ти зможеш провести все життя?

Перед тим як ти почнеш фантазувати про пишну білу сукню і великий торт, тобі слід відкласти всі ці мрії, всі емоції і задати собі кілька непростих питань. Чи дійсно цей чоловік підходить для тривалих відносин, або ти вже через кілька років відправишся з ним розлучатися? Пропонуємо 10 простих порад, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком.

1. Не слід плутати яскравість вражень з близькістю. Як би привабливі не були сильні емоції, не можна, грунтуючись на них, намагатися пророкувати справжню й міцну духовну близькість в майбутньому.

2. Оцінюй його не тільки серцем, але й головою. Під час "цукерково-букетного" періоду відносин люди часто неусвідомлено звертають увагу тільки на позитивні сторони і придумують виправдання для негативних моментів. Оцінюючи потенційного партнера, суди про нього так само тверезо і об'єктивно, як якщо б ти наймала кандидата на важливу посаду.

3. Стань просто спостерігачем. Спостерігай за поведінкою свого партнера з його родиною і друзями, а також з твоєю сім'єю і друзями. Ні в якому разі не варто ізолювати ваші стосунки від інших людей.

Поспостерігай, як він поводиться зі своєю матір'ю, з офіціантом і з працівником хімчистки. Який він на роботі і в колі сім'ї?

4. Поспостерігай також і за собою. Якщо ти занадто підлаштовуватися під нього, надто прагнеш йому догодити і відчайдушно хочеш, щоб ваші відносини вдалися, пригальмуй і зміни своє роль у відносинах - прийми позицію мовця прямо, сильного і упевненого в собі людини. Час, коли ти тільки зустрічаєшся з кимось, дає чудову можливість потренуватися бути самою собою у відносинах.

5. Подумай, чи хотіла б ти, щоб цей чоловік був одним з твоїх кращих друзів, якби ти не відчувала до нього романтичного інтересу. Не терпи такої поведінки свого партнера, яке ти не погодилася б терпіти, якби він був просто другом.

6. Звертай увагу на те, як ти себе почуваєш, коли ти разом з ним. Твоє спільне з хлопцем проведення часу дарує тобі більш високу самооцінку, тягу до спілкування з людьми і реалізації різних проектів поза твоїх відносин з ним? Якщо це не так, то гарненько подумай, чи приносять тобі користь ці відносини. Якщо після розмов з ним по телефону або побачень з ним ти відчуваєш себе неповноцінною або пригніченою, то шукай іншого чоловіка.

7. Твердо знай, з чим ти готова миритися, а з чим - ні в якому разі. Можливо, для тебе не важливо, що він любить часник і голосно коментує фільми в кіно, але деякі його вчинки можуть суперечити твоїм особистим правилам. Напиши свій власний список і звертайся до нього згодом. У списку можуть бути такі пункти, наприклад, як різного роду залежності, брехливість, безвідповідальність або надмірна чутливість до критики.

Якщо в його поведінці ти знаходиш один з пунктів свого списку, знайди в собі сміливість закінчити ці стосунки - краще раніше, ніж пізніше.

8. Сфокусуйся на своєму власному життєвому плані, який не вимагає, але й не виключає весілля. Завжди пам'ятай про своїх власних цілях і пріоритетах. Якщо ти будеш вважати, що без цих відносин просто не зможеш жити далі, то вести себе розсудливо у відносинах у тебе не вийде.

9. Не уникай конфліктів! Не намагайся зберігати мир, наступаючи собі на горло. Розширюють і поглиблюють предмет бесіди, коли ти роздратована або злишся. Ти не впізнаєш як слід ні його, ні себе, якщо не переведеш розмову на наступний рівень і не переконаєшся на досвіді, наскільки він чутливий до критики чи справедливий, коли ти звертаєшся до нього з обгрунтованим проханням або скаргою.

10. Не вір у те, що сила твоєї любові або ж бурчання зможе створити пізніше те, чого зараз у відносинах немає. Ти можеш розраховувати тільки на свою здатність мінятися, а не його.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top