Рекомендуємо прочитати

Як висушити смартфон, який впав у воду

article2410.jpg

Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті примудряються упустити смартфон в унітаз, а потім ще вимити його під краном. Ми підготували кілька порад, які допоможуть Вам врятувати потопаючий смартфон від неминучої загибелі.

1. Відключіть смартфон.

Як тільки смартфон опинився у воді або на нього вилили певну кількість рідини, потрібно швидше знеструмити його. Вода не завдає великих пошкоджень, але вона викликає коротке замикання, яке повністю виводить смартфон з ладу. Знімна батарея істотно полегшує завдання. Якщо Вам вдалося вимкнути смартфон, не піддавайтеся спокусі включити його знову, щоб перевірити чи все з ним добре. Протягом декількох днів доведеться обходитися без нього.

2.Розберіть смартфон.

Потрібно максимально розібрати смартфон: вилучити карту пам'яті SD, карту SIM, затичку для 3,5-мм роз'єму. Чим більше отворів для повітря, тим краще.

3. Висмокчіть воду.

Ідеально, якщо на господарстві є пилосос з вузькою насадкою. Потрібно спробувати висмоктати всю рідину, утримуючи шланг пилососа не менше 5 хвилин у кожного отвору.

Мій друг недавно упустив смартфон в тарілку супу. Він не пишається цим, але так вже сталося і під рукою у нього не виявилося пилососа. Йому довелося ротом висмоктувати суп зі смартфона. Можна сміятися, але таким чином йому вдалося врятувати свій телефон.

4. Висушіть смартфон.

Є безліч сайтів, які пропонують десятки способів сушіння. Ефективною зброєю у цій нелегкій справі служать рисові пластівці для сніданку. Візьміть нову упаковку, киньте туди смартфон і поставте цей тандем на два дні в сухе місце.

5. Включіть смартфон.

Через 48 годин після прийняття ванн з рисових пластівців смартфон можна включити. Якщо після рисових ванн Ви помітили якісь ознаки вологи, наприклад, краплі води із зворотного боку екрану - покладіть смартфон назад в рисові пластівці ще на 48 годин. Якщо слідів вологи немає, можна сміливо ставити батарею на місце і пробувати включити смартфон.

Не намагайтеся струснути смартфон після того як він упав у воду. Струшуючи, можна допомогти воді ззовні проникнути глибше. Дівчата, сушити смартфон за допомогою фенів, тостерів і мікрохвильовок - не найкраща ідея. Ви просто розплавиться компоненти смартфона. Можливо, у Вас є перевірені способи реабілітації смартфона-утопленика?

Як повідомляв MIGnews.com.ua, журналісти зібрали незвичайні гаджети та аксесуари для iPhone. Багато з них мають вельми сумнівну корисність, проте всі вони легко залучають погляд.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже захоплююче заняття — придумувати нові образи старим речам. Переробка старих речей надає такий політ фантазії, що...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top