Рекомендуємо прочитати

7 порад для правильного вибору взуття

article3066.jpg

Правильний вибір взуття здатний полегшити долю ваших ніг. Добре підібрана пара туфель забезпечить комфорт, не завдасть незручностей і допоможе ногам не втомлюватися через кілька годин ходьби.

1. Відправляйтеся у взуттєвий магазин в другій половині дня. Природне збільшення стопи після полудня впливає на правильний підбір розміру. Міряти взуття краще стоячи. Пройдіться по магазину в парі туфель, яку маєте намір придбати. Нога повинна відчувати себе природно і не затиснутою.

2. Залиште невелику відстань між великим пальцем і носком взуття. Воно потрібно для того, щоб нога при ходьбі рухалася природно, згиналася вільно і без перешкод. П'ята повинна щільно прилягати до задньої частини взуття, тут зайву відстань призведе до мозолів. В цілому, нога у взутті повинна лежати вільно, - це убезпечить вас від дискомфорту при ходьбі. Тісне взуття призведе до деформування кісток стопи, порушення кровообігу, надто ж вільна - до мозолів.

3. Віддавайте перевагу м'якому взутті - воно швидше «сяде» по нозі, тобто прийме її форму. Виняток становить взуття зі шкірозамінника, воно практично не розтягується і залишається того ж розміру, що й при покупці. Спробуйте зігнути підошву - вона повинна бути еластичною, вільно рухатися, але верх взуття при цьому не повинен деформуватися.

4. При виборі взуття відштовхуйтеся від її типу. Туфлі-човники повинні щільно прилягати до ноги, невеликий вільний простір допустимо біля великого пальця. Якщо вони будуть великі, вам не уникнути вискакування ноги при кожному кроці.

5. Туфлі на шнурівці або сандалі з ремінцями можна купувати трохи вільніше, ніж ви звикли. Вони утримуються на нозі завдяки ремінцям або іншим пристосуванням, що знаходиться в районі підйому.

6. Купуючи чоботи, звертайте увагу на їх прилягання до стопи. Між нею і стінками взуття потрібно залишати невелику відстань. Зимове взуття обов'язково міряйте на носок.

7. Спортивне взуття не змінює свого розміру, тому спочатку нога повинна відчувати себе комфортно, але не занадто вільно. За допомогою шнурівки ви завжди можете трохи розширити або зменшити кросівок.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Піклуватися про здоровий стан своїх ніг необхідно круглий рік, а особливо в літній час. Дуже важливо приділяти час...
Як тільки приходить весна і починає пригрівати сонечко, кожна дівчина і жінка починає знімати обридлі за зиму брюки і...
Винайдені в середині ХХ століття, колготки давно стали невід'ємною частиною жіночого гардероба. Враховуючи ритм...
Прості способи і корисні поради....
Scroll To Top