Рекомендуємо прочитати

Як вибрати кішку правильної породи?

article1843.jpg

Як вибрати кішку правильної породи? Який вихованець стане кращим другом для вас і ваших домочадців? Ці питання турбують будь-якого, хто вирішує завести пухнасту красуню, адже в різноманітті котячого світу так легко розгубитися. Маємо надію що, наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір і привести в дім ту, яка приживеться саме у вашій родині і стане загальною улюбленицею.

При виборі вихованця важливо враховувати ваш спосіб життя і звичний для вас розпорядок дня. Якщо ви володієте великою кількістю вільного часу або просто можете проводити свій час вдома, то вам підійдуть представники тих порід, які вимагають багато уваги і спілкування з людьми. Наприклад, сіамські, бурманских, абіссінські та інші короткошерсті породи кішок. У цю ж групу потрапляють перські та інші довгошерсті тварини, які, хоча і не вимагають настільки активного спілкування, зате мають потребу в регулярному грумінгу (розчісуванні вовни). На це потрібен час, і якщо ви зайнята людина, то це може стати проблемою.

Сім'ям з маленькими дітьми підійдуть терплячі та люблячі поніжитися на руках господарів породи: британська короткошерста, скоттиш фолд, бурма, японський бобтейл, турецький ван, норвезька лісова і вельми грайлива абіссінська красуня. А ось персидська кішка, навпаки, буде почувати себе незатишно в шумному дитячому колективі.

Зайнятим працюючим людям рекомендується заводити самостійних і навіть самодостатніх тварин, що вимагають мінімального уваги. Також ці породи підійдуть тим, хто часто виїжджає у відрядження.

У відсутність господаря такі кішки самі зможуть себе розважити, а самотність не стане причиною їх депресії або поганого настрою. Російська блакитна, британська короткошерста, Бомбей, єгипетська кішка, американські «дротові», мейн-куни і Менська красуні з радістю зустрінуть спізнившогося господаря і обдарують його своєю ніжною любов'ю. Єгипетські кішки, будучи дуже грайливими, спокійно переносять самотність. Всю накопичену енергію вони вихлюпнуть на вас, коли ви повернетеся додому.

Для спокійних і врівноважених домосідів ідеальними вихованцями будуть Корнуольська рекс і девон-рекс, а також сіамські, персидські кішки, Тонкінез, бурми, Балінез і ангори. У розміреному графіку життя перські кішки відчувають себе дійсно як вдома. Вони буквально «розцвітають» на очах, і не тільки завдяки гармонійній атмосфері, але і часу, який господар витрачає на ретельний грумінг. У таких умовах шикарна шубка перса виблискує, а від цього тварина відчуває себе комфортно і знаходиться в прекрасному настрої.

Щоб ближче познайомитися з різномаїттям порід, корисно відвідати кілька виставок кішок. Це гарна можливість побачити майбутню вихованку наживо і поспостерігати за її поведінкою, дізнатися особливості характеру, звички. Також буде цікаво поспілкуватися з заводчиками і власниками самих різних порід. Задайте питання тим, хто кожен день проводить з пухнастими красунями.

І пам'ятайте, що купуючи породисте кошеняти, необхідно уважно ознайомитися з його родоводом. Породистим вважається тварина, що має документ про походження із зазначенням не менше чотирьох поколінь предків. Найрозумніше - вибирати вашого нового друга в розпліднику, що спеціалізується на розведенні тієї породи, яка вам сподобалася.

Бажаємо вам зробити правильний вибір!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожен з нас в дитинстві мріяв про яку-небудь домашню тварину. Ми несли з вулиці додому маленьких кошенят, милих цуценят...
Однією з найбільш популярних і улюблених порід кішок є сіамська. Даній породі вже сотні років, але точний час і місце її...
На сьогоднішній день одна з найпопулярніших порід кішок - британська висловуха кішка. Вона цікава, розумна, граціозна і...
Scroll To Top