Рекомендуємо прочитати

Вибираємо домашню тварину

article2388.jpg

Кожен з нас в дитинстві мріяв про яку-небудь домашню тварину. Ми несли з вулиці додому маленьких кошенят, милих цуценят і наділися, що батьки погодяться їх залишити. Дітям потрібне спілкування з такими вихованцями. Але як вибрати домашню тварину?

Роки пролетіли і тепер наші власні діти тягнуть тварин, а ми, як колись наші батьки, намагаємося вмовити їх і переконати не робити цього. А може, варто завести домашню тварину? Тільки робити вибір домашньої тварини треба правильно.

На вибір домашньої тварини можуть вплинути різні життєві обставини:

1. Як багато часу ви зможете приділяти домашньому улюбленцю. Як часто ви буваєте вдома.

2. Питання фінансів. Добре зведіть свої матеріальні можливості. Утримання кішки або собаки коштує набагато дорожче, ніж догляд за морською свинкою або папугою.

3. Що ви хочете отримати: маленьке миле волохате створіння або вірного і відданого друга?

4. Оцініть ступінь вашого нервового стану. Яка тварина вам більше буде підходити: тихе і спокійне або гучне і грайливий?

5. Чи є в сім'ї маленькі діти.

Оптимальним буде вибір тварини всіма членами вашої родини. Вибір вихованців величезний. Це можуть бути більш традиційні собаки кішки і хом'ячки або зовсім екзотичні такі як павуки, скорпіони і змії.Кішки і собаки, на відміну від інших, повністю вливаються у вашу сім'ю. Крім обов'язкового догляду та годування з ними необхідно спілкуватися, пестити їх і постійно бути в взаємопов’язаними з ними.

Для собак будуть потрібні серйозні матеріальні засоби і велика кількість уваги і часу. З собакою необхідно гуляти, займатися її вихованням і дресируванням. На це може знадобитися багато часу, а таке собі може дозволити не кожен.

Витрати на утримання кішки нижче. Перевагою перед собакою є і те, що з нею не треба гуляти. Хоча від виховання вам все одно не вдасться позбутися.

Миші, щури, хом'яки, морські свинки та інші подібні пухнасті тварини не вимагають до себе такого ставлення. Місце займають мало і менш вимогливі до себе. Забавні тваринки, за якими приємно спостерігати.

Птахів рекомендується купувати тільки тим. хто готовий слухати їх спів безперервно. Не всі люди здатні таке витримати.

Розводити рибок також дуже захоплююче заняття. Невеликий акваріум може дозволити собі майже кожна родина. Однак, чим менше акваріум, тим складніше доглядати за рибками в ньому. У великому акваріумі, за умови, що він правильно обладнаний і заселений, біологічна рівновага підтримується самостійно.

Варто відзначити, що не треба гнатися за модою. Не заводьте у себе вдома диких тварин: величезних варанів або небезпечних крокодилів та інших хижаків, якщо не знаєте як з ними правильно поводитися.

Пам'ятайте, що покупка тварини автоматично накладає на вас величезну відповідальність. Добре звести всі за і проти перед тим, як зробити свій вибір. Удачі вам і вашим вихованцям!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви вирішили завести собаку не тільки для гри, а ставите перед нею певну мету сторожа дому та сім'ї, то в першу чергу,...
Спілкування з тваринами має велике значення у розвитку дитини. На відміну від іграшки, тварина рухається, з ним можна...
Влітку догляд за акваріумом значно легший, ніж взимку, але все-таки, щоб рибки почували себе комфортно, необхідно...
Звичайно, дитячі психологи, лікарі та просто досвідчені батьки сходяться на думці, що будь-який домашній вихованець...
Scroll To Top