Рекомендуємо прочитати

Чудова сімка самих невибагливих кімнатних рослин

article1805.jpg

Є кімнатні рослини, які вимагають мінімального догляду. Якщо Ви початківець квітникар, то спочатку Вам краще звернути увагу саме на такі екземпляри. Вони легко вирощуються, переносять нерегулярний полив, стійкі до поганого освітлення і перепадів температури. Вони прикрасять будь-яку кімнату у Вашій квартирі, в гуртожитку, в офісі і не пропадуть навіть в самому темному кутку. Ці рослини занапастити неможливо.

Золота лоза (Pothos). Це одна з найпопулярніших кучерявих повзучих рослин. У своєму рідному середовищі ця рослина швидко розростається, має величезне жовте й зелене листя. Воно також добре приживається у кімнатних горщиках в умовах поганого освітлення і при мінімальному догляді. Для його розмноження досить поставити держак стебла в склянку води, а коли з'являться корінці, потрібно висадити лозу в горщик. Чим краще буде догляд, тим привабливіший і розкішний вигляд буде у Вашої рослини. Золота лоза Pothos безсумнівно освіжить і прикрасить інтер'єр Вашого приміщення.

Рослина-павук (Хлорофітум). Це дивовижна рослина. По-перше, воно одне із самих невибагливих. По-друге, хлорофітум дуже корисний і для житлових кімнат, і для офісів, так як він чудово очищає повітря, поглинаючи токсичні речовини. Розмножується він дуже легко, так як молоді рослини з'являються у стебла, і їх без зусиль можна від'єднати від материнської гілки. Через 3-4 роки краще оновлювати свою колекцію цих рослин, так як з часом погіршується їх зовнішній вигляд.

Сансевієрія трьохполосна і сансевієрія трьохполосна 'Лауренті' (Sansevieria trifasciata and S. trifasciata laurentii). У народі цю рослину добре відомо під наступними назвами: «Щучий хвіст», «Тещин язик» і «Зміїна шкіра». В залежності від виду воно може мати довге чи коротке, плоске або циліндричне листя, дуже різноманітні варіанти забарвлення листя. Для розмноження достатньо розділити дорослу рослину (корінь або стебло). Рослина любить світло, але при недоліку природного освітлення воно не загине, а лише зміниться забарвлення його листя: вони стануть менш строкатими.

Драцена. Існує безліч різновидів цієї рослини, які підходять для кімнатного вирощування. Зовні драцени дуже схожі на пальми. У них можуть бути зелені, жовті і навіть триколірні листя. Вони чудово виглядають в сучасному інтер'єрі. Драцени можна використовувати для підлогових вазонів. При догляді важливо пам'ятати, що влітку вони вимагають рясного поливу, в зимову пору року їх слід поливати помірно, дозволяючи ґрунту просихати. Слід уникати великих перепадів температур і сухого повітря.

Кактуси і сукуленти. Серед цих рослин Ви знайдете десятки видів, які обов'язково задовольнять Ваш естетичний смак. Загалом, сукуленти - це пустельні рослини з соковитими м'ясистими листям. Вони можуть бути з шипами і без. Найбільшого поширення набули наступні види сукулентів: алое, агава, каланхое, ехеверія. Кактуси, як правило, мають шипи і специфічну форму листя: у формі бочки, стовпчика і т.д. І сукуленти, і кактуси досить повільно ростуть, але вони досить витривалі рослини. При гарному догляді ці рослини цвітуть.

Бромелія. Це дуже красиве рослина, довго цвітуча, з яскравими соковитими квітками, і довгим листям, які з'єднані в розетку. Ці рослини отримали несправедливу репутацію примхливих квітів, але вони всього лише вимагають знання основних правил догляду. Для бромелій вибирайте теплі місця, але без потрапляння прямих сонячних променів, помірно поливайте їх, щоб не було застою води в горщиках, а ось розетка з листя повинна бути заповнена водою, так як у цих рослин це своєрідний резервуар для запасу води.

Щасливий бамбук або Драцена Сандера. Цей унікальний вид дуже поширений в офісах. Адже саме ця рослина виживе, якщо Ви поставите його в тьмяне місце з поганою екологією повітря, будете забувати поливати його. Більш того, вважається, що ця кімнатна рослина приносить удачу і заряджає оточуючих позитивною енергією.

Якщо Ви захотіли прикрасити інтер'єр кімнатними рослинами, і Ви в цьому ділі новачок, тоді виберете собі екземпляри з Чудової сімки. І можливо ваше бажання перетвориться на цікаве хобі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий...
Шкідники - це комахи, які заподіюють шкоду рослинам. Квітковим рослинам відкритого грунту шкодять щитівки, молі,...
Строманта є представником сімейства марантових. Її дуже часто плутають з ктенанте або Калатея, а деякі ботаніки навіть...
Ніколи не заливайте рослини. Коріння рослин потребують не лише у воді, але і в повітрі - тому якщо грунт постійно...
Scroll To Top