Рекомендуємо прочитати

10 золотих правил при догляді за кімнатними рослинами

article2455.jpg

1. Ніколи не заливайте рослини. Коріння рослин потребують не лише у воді, але і в повітрі - тому якщо грунт постійно перелитий, більшість рослин просто загине. Потрібно правильно визначити, коли полити рослину. Ось найпростіший спосіб: якщо поверхня грунту суха і схожа на пил, полийте рослини. Винятком з цього правила є кактуси і інші сукуленти.

2. Надайте рослинам період спокою. Новачки часто дивуються, навіщо кімнатним рослинам в зимовий період потрібен спокій. У цей час їх потрібно рідше поливати, тримати при більш низькій температурі і менше удобрювати.

3. Не засмучуйтеся, якщо деякі рослини загинули. Такі рослини як глоксинія і цикламен ми найчастіше використовуємо в якості подарунка, але з часом вони в'януть. Не звинувачуйте в цьому себе - просто типи цих рослин тимчасові.

4. Садіть рослини групами. Багато рослин утворені в групу оригінальніше виглядають і у них краще розвиток. Ви можете зробити акваріумний або кімнатний садок. Кімнатний садок - це контейнер, де ви можете створити композицію з декількох рослин.

5.Купіть спеціальну лійку для поливу квітів, а для того щоб підвищити вологість повітря в будинку, слід обзавестися обприскувачем. Також вам необхідний набір горщиків і хороша земля, вилка для того щоб розпушувати землю і секатор.

6. Надайте рослинам потрібну вологість. У зимовий час у кімнаті з центральним опаленням повітря стає сухим, як у Сахарі, тому потрібно створити вологу атмосферу для рослин. Для того щоб підвищити вологість повітря використовуйте зволожувач, також можна згрупувати рослини, так як в композиціях повітря більш вологе.

7. Правильно вибирайте рослини. Рослині повинні відповідати умови, які ви йому створите. Наприклад: тіньолюбні рослина не можна ставити на сонячне підвіконня.

8. Своєчасно прийміть заходи. Неприємності трапляються з кожним, як з досвідченим квіткарем, так і з новачком. Біду потрібно розпізнавати в ранній стадії і усувати її, а то рослина загине.

9. Вчасно пересаджуйте рослини. Через рік після того як ви придбали рослину, вона може втратити свою привабливість, тому його необхідно пересадити, найкраще це зробити навесні. Діставши рослину з горщика, погляньте на землю, якщо вона обплетена корінням, то його потрібно посадити в більш вільний горщик.

10. Забезпечте правильний догляд для кожної рослини. Подивіться спеціальну літературу про кімнатні рослинах і виберіть, як правильно вирощувати потрібні вам рослини.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Шкідники - це комахи, які заподіюють шкоду рослинам. Квітковим рослинам відкритого грунту шкодять щитівки, молі,...
Навесні організм малюка ослаблений, і часто загальна слабкість імунітету дає про себе знати носовими кровотечами. Як з...
Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий...
Цикламен отримав свою назву через ідеально округлої форми бульби — грецьке слово kyklas в перекладі означає...
Scroll To Top