Рекомендуємо прочитати

Жінки ніколи не пробачать чоловікам їх помилки

article2377.jpg

Багато хто скаже, що жінки здатні прощати якщо не всі чоловічі огріхи, то їх більшу частину. Але щоб не виникло подібних заперечень, мова піде про тих дамах, які знають собі ціну, які поважають себе, не обділені чоловічою увагою і ніколи не погодяться вибирати собі чоловіка за принципом «все одно який, аби був поруч». Фактично, ми розповімо про жінок, які точно знають, якого представника сильної статі вони хотіли б поряд з собою бачити, і при цьому самі дещо з себе представляють, а саме мають хорошу освіту, хобі, цікаву роботу, вміють отримувати від життя задоволення . Саме такі жінки якраз і здатні пред'являти до своїх чоловікам найвищі вимоги і серйозних помилок не прощають.

Спілкуватися з такою дівчиною приємно і легко, крім того, вони готові пробачити дрібні витівки, такі як невимиту чашку і розкидані шкарпетки, але є речі, з якими миритися вони не стануть. Отже, про що ж йде мова?

Емоційна сухість
Не дай бог чоловік, на якого покладаються певні надії, з яким жінка весело проводила час, запалювала в нічних клубах і відправлялася разом на тусовки, не прийде до неї в гості, коли вона буде сидіти удома з простудою. У такий момент дівчата стають вразливими, вони потребують розуміння та підтримки. А ще вони мріють, щоб за ними опікувалися, як за маленькими дівчатками, щоб чоловік прийшов відвідати страждальницю, приніс їй пакет з апельсинами і приготував гаряче молоко з медом.

Якщо чоловік в такі моменти робить вигляд, що нічого не відбувається, відсторонюється, то такого емоційного «сухаря» зможе далеко не кожна пробачити. Ще гірше, якщо в такій ситуації у ролі провокатора виступає він, пред'являє які не будь претензії, намагаючись свідомо чи мимоволі розпалити конфлікт.

Якщо одного разу чоловік не зміг задовольнити бажання жінки в емоційній підтримці, далі розраховувати йому нема на що. Жінка ж зі свого боку повинна розуміти, що виправити ситуацію навряд чи вийде - чоловік так вихований і не важливо, хто доклав до цього руку, батьки або саме життя змусила перетворитися його в «сухар».

Звичайно, винятки бувають. Наприклад, молода людина відмінно проводить час з дівчиною, але навідатися до неї в гості, коли вона прихворіла, боїться, оскільки вона живе з батьками. Тут вже жінка сама вирішує, чи потрібен їй такий сором'язливий кавалер.

Рукоприкладство
Не залежно від того, випив зайвого, засмучений чоловік, втомився або перебуває в пригніченому настрої, він не має жодного права піднімати руку на жінку. І при цьому зовсім необов'язково вступати в бійку - порушити ідилію здатний грубий поштовх або навіть образливі слова. Природно, якщо у відносинах проскакують такі моменти, вже не вийде таких людей назвати хорошою парою. Більш того, прощають такі витівки далеко не всі жінки, всупереч розхожій думці. Та й чи є сенс прощати, якщо одного разу сказане грубе слово, а тим більше стусан з часом як правило перетворюють, не відчувшого відсічі чоловіка, в деспота й тирана, здатного не тільки обізвати свою жінку, а й завдати тяжкі тілесні ушкодження.

Лузер їм не потрібен
Вам же зустрічалися чоловіки, які у всіх своїх бідах звинувачують кого завгодно, тільки не себе? І погода їм заважає зробити якісь справу, і в тому що йому зарплату не підняли начальник винен, а навпаки, позбавили премії, і діти не такі, тому як сміють грубити і не його слухатися. Природно, винна в частині його гріхів, і жінка з якою він зустрічається або живе. Чи гідна така поведінка справжнього чоловіка і чи варто принижуватися, впадаючи в постійне ниття про несправедливість життя? Зрозуміло, що рідко яка жінка здатна витримати натиск такого негативу. Та й чи повинна?

Дами вважають лузерами і тих, хто пригрів собі містечко і не виявляє ніякого бажання змінюватися в кращу сторону що не будь в своєму житті. Лежачого на дивані, не маючого цікавої роботи, хобі, кар'єрних і особистих планів, такого чоловіка складно назвати вдалим самцем, до якого потягнуться найкращі жінки. Такі чоловіки, 20 років пропрацювали на одному місці, не будують плани на майбутнє, мляво реагують на спроби їх розбуркати і заробляють трохи вище мінімальної заробітної плати, не можуть розраховувати на те, що поряд з ними виявиться жінка-мрія.

Обіцяв? Значить, зроби!
Золоте правило, що свідчить, що чоловік повинен нести відповідальність за свої слова, і у відносинах з жінками це працює. Якщо представник сильної статі обіцяє своїй половинці, що травневі свята вони проведуть під теплим турецьким сонечком, але до 1 травня залишився тиждень, а у благовірного не те що, путівок, немає навіть закордонного паспорта, абсолютно зрозуміло, як буде почувати себе в цьому випадку жінка . Відповідальний чоловік повинна розуміти, що якщо він виконати обіцянку не зможе, то і не варто її давати.

Причому, по відношенню до будь-якої ситуації такий підхід повинен простежуватися. Так, якщо жінка протягом півроку чує обіцянку прибити поличку в спальні, то рано чи пізно її терпіння лопне і чоловікові доведеться в уже порожній квартирі прибивати поличку, розраховуючи, що на нього красивого ще одна успішна дама клюне.

Звичайно, якщо через форс-мажор прохання неможливо виконати - це одне, але як показує практика, в більшості випадків обіцянки не виконуються через неповагу до партнера або банальну лінь. А це вже загрожує скандалами.

Минуле, покрите мороком
Якщо в лихі 90-ті чоловік заробляв гроші не зовсім законним шляхом, у нього є колишня дружина з двома дітьми, він зловживав алкоголем, пробував наркотики і вирішувалося на нетрадиційні сексуальні експерименти, краще розповісти про це своїй нинішній жінці. В іншому випадку це може зробити хтось інший і врятувати відносини буде вкрай складно.

Звичайно, не варто на перших побаченнях викладати всі деталі своєї біографії, але якщо ви зважилися на серйозні відносини, друга людина повинна знати подробиці минулого життя свого партнера. Правда таке може зруйнувати стосунки, але якщо жінка прийме чоловіка і простить всі його минулі гріхи, від цього відносини тільки виграють. Не дивлячись на те, що все може закінчитися крахом, все ж жінка повинна мати вибір і робити його за неї не варто, адже ні для кого не секрет, що мало хто може виправитися насправді - більшість з нас просто намагаються залишити неприємні моменти в минулому. Але ніхто при цьому не може дати гарантії, що у важку хвилину рука знову не потягнеться до чарки або шприца, а ваші спільні діти не будуть залишені і забуті, як і нащадки від попереднього шлюбу.

Приховувані діти
Загалом і в цілому, чоловік у віці за 40, у якого немає дітей, викликає підозру. Зазвичай, якщо жінці зустрівся неодружений екземпляр, то все одно за його плечима є шлюб, а часто і не один, в якому залишилися діти. І перш ніж побудувати сім'ю з таким чоловіком, жінка зазвичай намагається в деталях дізнатися, які стосунки підтримує її обранець зі своїми дітьми. Так, якщо чоловік, розлучившись зі своєю попередньою дружиною, не забуває рідних дітей, бере участь у їх вихованні, допомагає матеріально, намагається проводити з рідними якомога більше часу, все добре, перед вами достойна в цьому плані людина. А ось якщо чоловік повністю ігнорує свої батьківські обов'язки, не висловлює бажання контактувати з дітьми, бачиться з ними раз на рік і не цікавиться їх проблемами - справи погані.

Практика показує, що жінці легше полюбити чужого малюка, ніж зрозуміти і пробачити чоловіка, який не дбає про власних дітей. Ось тут повною мірою якраз і проявляється материнський інстинкт і наплювацьке ставлення до дітей жінка ніколи не пробачить.

Фанатизм - велика перешкода
Уявіть собі, що живете ви звичайній світським життям, зрідка заходите до церкви, ставите свічки, просите Бога про допомогу і тут вам зустрічається релігійний чоловік, що свято дотримується всіх вимоги і канонів. Здавалося б, що в цьому поганого, адже він не п'є і не курить, зраду вважає страшним гріхом, любить дітей. Але як тільки справа доходить до суперечок, жінка навряд чи зможе витримати претензії в тому, що вона не надягає довгу спідницю, не до кінця дотримується суворого посту. Звичайно, чудово, якщо обидва в парі дотримуються одних і тих же правил існування, в іншому випадку від такого «правильного» чоловіка втече будь-яка.

І це стосується не лише релігії. Чоловіка, завзятого рибалки, чоловіка що просаджує гроші в гральних автоматах, любителя відвідувати всі футбольні матчі, витримати просто неможливо. До категорії фанатиків можна віднести і трудоголіків, у яких робота займає перше, друге, третє і трохи четвертого місця в житті. Так що, якщо чоловік з нездоровим ставленням до якої-небудь справи віддається одному заняттю, віддає йому весь свій час, гроші і сили, від нього втече навіть сама терпляча подруга.

Невизнаний геній
Деякі чоловіки вважають себе невизнаними геніями. І якщо перед розумною жінкою виникає такий суб'єкт з нереалізованими творчими планами, вона всіма силами намагатиметься не допустити його в коло своїх близьких знайомих. А що їй ще залишається, адже погодившись на відносини з таким «генієм» з музи можна швидко перетворитися в об'єкт глузувань, через якого нібито не реалізовуються творчі плани. Більш того, таку супутницю звинувачують у тому, що вона не підтримує невизнаного художника, який готовий вічно існувати за її рахунок, прикриваючись творчим застоєм. Навіть із справжнім художником злагодить не кожна жінка, а прощати і приймати невдаху дама, яка знає собі ціну, і зовсім відмовиться.

Ви здивуєтеся, чому в наш список не потрапили шкідливі звички, зради, приниження? Все просто: вищеописані ситуації є наслідком емоційної сухості, нереалізованості, ліні, про яких ми якраз і розповідали. Тому, прощаючи чоловікові серйозні проступки, жінки повинні розуміти, що далі може стати ще гірше.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Scroll To Top