Рекомендуємо прочитати

Як змусити чоловіка відчути збудження?

article2997.jpg

Шлях в чоловічі обійми лежить через очі. Тому кожна жінка, а особливо незаміжня, прагне вибирати одяг з сексуальною родзинкою. Взагалі, щоб мати успіх у чоловіків потрібно вміло себе підносити, тоді будь-який чоловік буде у ваших ніг.

Як потрібно одягатися, щоб чоловік відчув збудження?

Відкритість вбиває бажання
Можливо, ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що поширена формула сексуального наряду "мінімум матеріалу, максимум прилягання до тіла" аж ніяк не вірна. Сексологи стверджують, що надмірно відкритий і облягаючий одяг здатний вбити в чоловікові всяке сексуальне бажання.
Чим менше доступна погляду чоловіка та чи інша частина жіночого тіла, тим сильніше у нього розігрується уява. Тому сексуальніше ноги виглядають не в міні, а в максі з розрізом до стегон. Особливо збуджують чоловіків джинси і сукні.

Протипоказані для чоловічих очей агресивні звірині орнаменти, малюнки в горошок, які так само швидко стомлюють погляд, як і заволодівають ним. Помітним збудливим ефектом володіють рослинні мотиви і малюнки у вигляді кілець. Що стосується кольору, то увагу чоловіків, як, до речі, і дітей, привертають яскраві кольори, що виділяють жінку з натовпу.

Чорний колір сам по собі не є сексуальним, але у поєднанні з іншими кольорами (наприклад, з червоним) цілком здатний пробудити сексуальне бажання. Крім того, присутність чорного кольору додає жінці таємничої чарівності. Тонкі і щільно облягаючі тканини заряджають сексапільністю будь-який предмет одягу. Навіть ганебні чоловіками брюки.

У цілому ж виявлено, що жінки схильні переоцінювати сексуальне вплив одягу. Для переважної більшості представників сильної статі вбрання жінки має менше значення, ніж її усмішка, жести, хода і впевненість у власній неперевершеності.

Нижня білизна - ваше таємна зброя
У сексуальних відносинах роль привабливої білизни досить значуща. І не тільки для чоловіків, але і для жінок.
Будь-яка жінка, незалежно від матеріального стану і віку, просто зобов'язана мати комплект білизни і пару панчіх. До речі, панчохи - найкращий вибір спекотним днем, коли не можна з'явитися на зустріч з голими ногами (навіть з ідеальною засмагою і гладкістю ніг).

Близько 80% чоловіків збуджуються побачивши коханої жінки в нижній білизні. Більше того, вони добре розбираються в предметах інтимного гардеробу та із задоволенням беруть участь в їх виборі та купівлі. Цікаво, що при цьому чоловіки віддають перевагу більш ніж відвертим комплектам, ставлячи партнерку в незручне становище.

Але навіть якщо вам здається, що запропонований наряд, швидше, до лиця (а точніше, до тіла) жінці легкої поведінки, не варто відмовляти коханому, тим більше, що саме йому належить отримувати задоволення від споглядання придбаної білизни.

І пам'ятайте, що сексуальної білизни повинно бути багато! Американські психологи виявили, що жінки, часто змінюють білизну, рідше страждають від чоловічих зрад. Мозок чоловіка запрограмований на сексуальну різноманітність, тому одна і та ж жінка в різній білизні вміло створює ілюзію різноманіття і тим самим зберігає сексуальну привабливість.

Велике значення має колір нижньої білизни. Самим збудливим є червоний - "колір сексуальної агресії", який, проте, здатний від лякати консервативних і невпевнених у собі чоловіків.

Значну конкуренцію червоному складає білизна чорного кольору.
Як правило, не викликає збудження білизна рожевого, синього, фіолетового, сірого та коричневого кольорів.
Біла білизна нейтрального, але у деяких чоловіків може асоціюватися з невинністю і тим самим народжувати сильні еротичні переживання.
Жінкам же слід задуматися, перш ніж надягати таку білизну: білий колір здатний підкреслити недоліки шкіри.

Що вдягнути?
Перш за все потрібно звернути увагу на фігуру. Визначтеся хто ви - невисока граціозна кішечка або стрункий високий ельф, мініатюрна статуетка або жінка з класичними формами. Короткі чи довгі у вас ноги, похилі або квадратні плечі, широка або дрібна кістка? Це важливо знати.

Якщо ви невисокого зросту і взагалі виглядаєте як підліток, то вам нема чого і мріяти про одяг, що підходить довгоногій Діані - мисливиці. Коли, нарешті, ви розберетеся зі своєю фігурою, то легко зможете підібрати одяг, що підходить саме вам. Залежно від того, чому ви віддаєте перевагу - шерсть, твід, шовк, - складеться гардероб, за допомогою якого ви зможете зачарувати всіх підряд.

Після того як ви знайдете свій стиль, треба навчитися одягатися зі смаком. У цьому вам допоможуть журнали мод, спеціальні рубрики в газетах, просто знайомі елегантні жінки, а також все, що ви побачите у вітринах універмагів, на модних дефіле і навіть у театрах, концертних залах та музеях. Важливо, що крім свого прямого банального виконання захисних функцій, одяг повинен підкреслювати принади і затушовувати недоліки. Потрібно усвідомити головні достоїнства своєї зовнішності і демонструвати їх без докорів сумління.

Відомий жарт говорить: неважливо, в що одягнута жінка, важливо, що у неї під одягом. Дане твердження приводить багатьох представниць слабкої статі, чия фігура далека від жаданих параметрів 90-60-90, у стан зневіри. Тим часом відомо, що нагота сама по собі не збуджує, тим більше нагота постійного сексуального партнера.

Напівоголена жінка більш бажана, ніж повністю роздягнена. Але найсексуальнішою в очах чоловіка є роздягаючася жінка. Так що навчайтеся красиво і еротично позбуватися від вашого сексуального одягу.

Не забувайте, що сексуальний одяг - це не гарант вашої сексуальності, а всього лише її деталь.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top