Рекомендуємо прочитати

Як доглядати за грудьми

article2538.jpg

Доглядати за грудьми потрібно починати з самого юного віку, коли груди тільки ще формуються. Це зовсім не важко, потрібно всього лише щодня робити зарядку і обливатися холодною водою. При наполегливому небажанні здійснювати обливання, можна обмивати холодною водою одну тільки груди. За допомогою цих нехитрих процедур груди збережуться пружними і молодими і будуть мати чудовий вигляд.

Обмивати груди найзручніше за допомогою душу, робити це потрібно знизу вгору, і ще окремо кожну грудь обмити водою. Після цього шкіру в області декольте рекомендується змастити оливковою олією або живильним кремом.

Якщо шкіра на грудях з віком або ж після пологів стала нееластичною і в'янучої, вам варто почати робити контрастні компреси. Налийте в одну мисочку гарячу, а в іншу - холодну воду. У гарячу додайте трохи солі, а в холодну - лимонного соку. Тепер прикладайте до грудей компреси по черзі, дотримуючись інтервал у 30 секунд.

Багатьох також хвилює питання, як доглядати за жіночими грудьми після пологів? Спочатку груди просто бинтують еластичним бинтом. Під бинт слід покласти марлевий компрес, змоченою в суміші води з лимонним соком. Бинт потрібно обмотати два рази навколо тіла під грудьми, потім навхрест через плече і ще й навколо шиї, потім через інше плече на протилежну груді. Цей компрес потрібно протримати кілька годин і так доглядати за грудьми потрібно протягом перших шести тижнів. Спочатку процедуру проводять 2 рази на тиждень, потім один раз, потім два рази на місяць і, нарешті, один раз на місяць.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Питання: "Чому після пологів немає місячних?", звучить дуже часто. Спробуємо в цьому розібратися. Після народження...
Навряд хтось може посперечатися з тим, що груди - одна з найпривабливіших частин жіночого тіла. Але як зберегти її в тій...
Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити...
Scroll To Top