Рекомендуємо прочитати

Секс після пологів: коли можна починати?

article2603.jpg

Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити статеве життя?». Відновлювати статеве життя після пологів можна через шість тижнів. Для деяких жінок важко витримати цей термін, в такому випадку їй потрібна індивідуальна консультація у лікаря. Якщо закінчилися кровотечі і жінка психологічно готова до цього, то чому б і не відновити?

Після пережитих жінкою навантажень під час вагітності та пологів, потрібно дбайливо і обережно визначатися з вибором позиції, з глибиною проникнення і темпом. Рекомендовано поза в цей період «місіонерська», тобто «Чоловік зверху» і не варто влаштовувати секс-марафон, жінці достатньо знати, що вона як і раніше залишається для свого чоловіка бажаною і привабливою. При сухості піхви, що виникає внаслідок дефіциту деяких гормонів, потрібно використовувати гель-змазку.

Якщо жінка уникає інтимних відносин після пологів, то дайте їй час і спробуйте з'ясувати, чим це викликано. Найчастіше відмова відбувається через зайву вагу. Щоб жінка не соромилася змін фігури, чоловік повинен робити їй компліменти.

Секс після пологів

Не варто думати, що сексуальні відносини відразу ж стануть такими, як були раніше. Для цього потрібен час, щоб піхва повернулося до початкового розміру, щоб з'явилася природна змазка в ній. Чекаєте, тут важливо, не нашкодити.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Ексаудиризм - чи знаєш ти, що це таке? Прийшов час розвіювати безграмотність в сексуальній сфері. Люди з таким...
Можливо, для когось і стане одкровенням той факт, що не тільки жінки переживають з приводу своєї сексуальності. Обидва...
Scroll To Top