Рекомендуємо прочитати

Чому після пологів не хочеться сексу?

article2504.jpg

Чи змінюється після пологів сексуальна близькість подружжя? Через що охолоджуються відносини і як подолати вирослу стіну відчуження? Давайте спробуємо розібратися, які виникають проблеми у подружжя і як їх краще вирішувати.

Біль при сексуальній близькості
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в області промежини. Якщо шви накладені без будь-яких проблем, то вони заживають дуже швидко і не заподіюють при сексуальній близькості ніяких незручностей. Якщо ж шов вийшов невдалим, і після нього залишився грубий рубець або шов припав на чутливий нерв, то при сексуальній близькості він буде завжди про себе нагадувати. При кожному статевому акті буде виникати біль, а це означає, що займатися сексом бажання у жінки буде мало.

Як же все виправити?
Варто спробувати такі засоби:
* В область рубця втирайте щодня розм'якшуючі мазі, розминайте і масажуйте його. Чутливість рубця при регулярних дотиках буде потроху знижуватися.
* Постарайтеся знайти таку позу, в якій Ви не зможете зачіпати хворобливе місце. Поз для заняття сексом існує величезна кількість, головне — щоб у такій позі Вам було зручно і комфортно.
* Скористайтеся пом'якшуючими мастилами. Такі мастила можна застосовувати навіть тим жінкам, які годуючи грудьми — вони не проникають в молоко.
* Якщо від рубця занадто багато незручностей, тоді варто звернутися в косметологічну клініку, там Вам цей рубець видалять.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top