Рекомендуємо прочитати

Пластична хірургія і вагітність

article2799.jpg

У нас, захоплення пластичними операціями ще не так поширене, як на Заході. Причина проста, у наших людей замало грошей для таких акцій. А от у Японії чи Сполучених Штатах - пластичні операції поставлені на конвеєр.

І якщо місцеві домогосподарки масово роблять собі підтяжки обличчя, ліпосакцію і корекцію грудей, то вже для зірок шоу - бізнесу такого роду косметичні операції - справа повсякденне.

Справа дійшла до того , що скандальну світську діву Кім Кардашьян запідозрили в тому , що вона зважилася на пластичну операцію під час вагітності. Аж надто разюче відрізнявся зовнішній вигляд красуні Кім після пологів, від її іміджу до вагітності.

Кім відчайдушно протестувала, і врешті - решт, її менеджерам вдалося переконати публіку, що вся справа в благотворному впливу пологів на жіночий організм. Але осад залишився, як говориться в старому анекдоті.

У зв'язку зі скандалом з Кім Кардашьян, на форумах сайтів відомих клінік пластичної хірургії стали задавати одне і теж питання: чи можливі, принципово, будь пластичні операції під час вагітності? Припустимо, операція була замовлена півроку тому, а за цей час пацієнтка завагітніла, і тепер, їй доведеться знову записуватися в чергу, і т.д.

На всі подібні питання існує одина - єдина відповідь - ні! Ніяких операцій для вагітних! Крім, природно, тих випадків, коли життю жінки загрожує реальна небезпека .

Для тих, хто не зовсім розуміє, чому лікарі так налаштовані проти будь-яких акцій хірургічного втручання в організм вагітної жінки - наводжу короткі роз'яснення.

По-перше, будь-яка операція такого роду супроводжується ін'єкціями анестезуючих препаратів - які зовсім не нешкідливі для організму дитини. По-друге, багато косметичні операції являють собою ін'єкції препаратів, які також, скажімо прямо, у певній концентрації можуть вбити дитину або викликати викидень. По-третє, багато лікарів вважають, що будь-яка травма матері, що супроводжується болем, передається дитині, і краще буде уникати такого роду переживань.

Але найголовніше, жоден лікар, і жодна клініка не дадуть вам стовідсоткових гарантій, що під час операції не трапиться щось непередбачене, щось, що може вплинути негативно на перебіг вагітності.

Так що, народжуйте , годуєте грудьми, і лише коли грудне вигодовування закінчиться - милості просимо, робіть свої підтяжки і корекцію грудей. Хоча , лікарі радять почекати не менше року , після пологів , щоб організм прийшов у норму і його форми стабілізувалися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Носова перегородка — це пластинка, яка розділяє порожнину носа на дві однакові половини. Її викривлення викликають...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Scroll To Top