Рекомендуємо прочитати

Що потрібно знати про інтимну косметицу

article1625.jpg

Останнім часом мало хто не чув про такі товари як делікатне мило, інтимне мило, лубрикант. У більшості людей такі слова, як правило, асоціюються з секс-магазином, багато хто воліє взагалі не думати про це. І, як показує практика, зовсім даремно.

Підбираючи собі гель або мило для інтимної гігієни, перш за все, подивіться на зазначену кислотність (pH). Саме цим в першу чергу гігієнічні засоби по догляду за інтимними областями відрізняються від звичайних. Нормою для піхви є кисле середовище з pH, приблизно рівним 3,3. Дана кисла зона не дає проникнути бактеріям і перешкоджає розвитку любих хвороботворних мікроорганізмів. Якщо ж трапляється так, що кислотність середовища значно падає, то кількість лактобактерій стає набагато нижче і починається розмноження інших мікроорганізмів, що призводить до дисбактеріозу. Дане явище має безліч назв - молочниця, гарднерельоз, бактеріальний вагіноз.

І нерідко причиною такого дисбалансу є потрапляння у піхву мильної піни від звичайного мила. Якщо подібне відбувається рідко - це не страшно, проте слід ретельно уникати постійного контакту з середовищем, яка може знизити кислотність середовища піхви. Також, якщо ви любите відвідувати басейн з хлорованою водою, то краще не економити на засобах для інтимної гігієни.

До того, як придбати засіб, переконайтеся що ні у вашого партнера, ні у вас немає алергії на складові препарату, оскільки дуже часто до складу входять різноманітні рослинні компоненти. Якщо навесні у вас часто починається алергія, а при використанні косметикою часто буває висип, то слід вибрати гіпоалергійний засіб, на якому зазвичай є відповідна позначка. До речі кажучи, коли миєтеся таким засобом - не захоплюйтеся, все що потрібно помити це зовні.

Промисловість виробляє не тільки гелі, пінки, мила та муси для інтимної гігієни, вже досить давно існують засоби і для тих, хто постійно в роз'їздах, такі як спеціальні серветки, просочені екстрактами різних трав, інтимні спреї, аплікатори. Однак найчастіше вони є всього лише тимчасовим рішенням.

Засоби для інтимної близькості

До інтимних змазок прийнято відносити смазки, тальки, гелі, пудри. Недолік змащення при інтимній близькості є широко поширеною проблемою. Існує безліч гелів-змазок, що володіють самими різними ефектами, які входять в категорію інтимної косметики.

Фахівці-гінекологи рекомендують застосовувати їх всім, у кого є проблеми з секреторною функцією, тобто, порушений механізм вироблення змазки. Найчастіше подібні проблеми спостерігаються у жінок у віці близько сорока. Однак застосовувати їх можна в будь-якому віці. Якщо планується застосування разом з презервативом, то краще всього вибрати лубрикант на гідрофільній (водорозчинній) основі, які не впливають на латекс, виключаючи можливість ушкодження цілісності презерватива. Слід враховувати, що навіть якщо на упаковці лубріканта заявлені противенеричної і протизаплідні дії, презерватив все ж куди надійніше допоможе вам у цьому. Дані властивості можуть допомогти лише незначно, і не варто покладатися тільки лише на них.

До складу лубрикантів можуть входити такі компоненти як барвники, ароматизатори, смакові добавки. Якщо вам подобається оральний секс, то спочатку переконайтеся, що ваш партнер не страждає від алергії на «полуничку». Якщо ж є, то краще вибрати нейтральний гель.

Інтимна змазка може охолодити або підігріти вашу пристрасть. Перші з них потрібні, якщо партнер схильний досягати оргазму куди раніше вас, другі - якщо у нього або у вас є проблеми з збудженням, оскільки речовини, що додаються в такі лубриканти допомагають за рахунок розігріву тканин викликати приплив крові до тканини, що наближає до оргазму. Існують і гелі з афродизіаками, що обіцяють вам просто неймовірну пристрасть.

Можна окремо згадати такі речовини як креми-пролонгатори, які дозволяють чоловікові відтягнути час евакуляціі. Якщо він не хоче уславитися егоїстом і сволотою в очах партнерки, то такий засіб у вигляді спеціального змащення або презерватива, може сильно йому допомогти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Scroll To Top