Рекомендуємо прочитати

Сексуальні страхи: як позбутися

article2962.jpg

Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?

Вагітність
У кожного є свій життєвий план, у когось в пріоритеті народити дитину до 25 років, а комусь важливо спочатку відбутися у професії. Якщо у вас другий варіант, напевно кожен раз під час заняття сексом вас переслідує страх не вчасно завагітніти. Неможливо отримати оргазм, коли думки спрямовані не на заняття сексом, а на дилему: що буде, якщо раптом я завагітнію?

Як вирішити?
У сучасному світі позбутися цього страху - раз плюнути. Банально, можна використовувати контрацептиви (презервативи, внутрішньо маткові ковпачки), а також сходити до гінеколога, щоб лікар порадив ефективні протизаплідні таблетки.

Хвороби
Інфекційні захворювання, СНІД - це найбільший страх, який пов'язаний з сексом. Завжди є певна недовіра до партнера, що в цьому випадку нормально. Адже ці захворювання не так просто вилікувати, крім того, що необхідно буде витратити багато грошей, вони також можуть дати ускладнення. Що стосується СНІДу - з ним все життя піде шкереберть.

Давайте чесно, ви хоч раз запитували у свого партнера довідку про проходження аналізів? Коли почуття киплять, завжди не до таких «дурних» питань, от тільки дарма. Ситуація і утруднення можуть привести до небажаних наслідків і отримане задоволення доведеться усувати.

Як вирішити?
У такій ситуації не варто втрачати нагоди, мовляв, а раптом пронесе! Найперше, що може врятувати від страху інфекційних захворювань, - використання контрацептивів. Також можна здатися злегка дивною, але перш ніж лягати в ліжко з чоловіком, пройти з ним медогляд.

Експерименти
Страх експериментів у сексі - один з найпоширеніших. Деяким жінкам складно переступити через себе, можливо, своє виховання і спробувати оральні ласки. «Фу, це ж непристойно», заявляє вона йому. Займаючись сексом в «місіонерській» позі, навряд чи можна випробовувати те задоволення, яке отримуєш від різноманітних експериментів.

Як вирішити ?
Для сміливості можна просто поговорити з партнером і почати з менш травмуючих вас експериментів. Наприклад, змініть свою звичну спальню на стіл у вітальні або підлога на кухні. Щоб налаштуватися і зрозуміти, що доставляти один одному задоволення - це нормально, можна подивитися якийсь еротичний фільм, поговорити з подругою, яка готова поділитися своїм досвідом або навіть звернутися за порадою до сексопатолога і страх пропаде!

Насправді кожен сексуальний страх вирішується, головне - усвідомити , що він заважає інтимному життю і почати діяти. Не забувайте просто розмовляти зі своїм партнером.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі люди чогось боятися. Але прекрасна половина людства все-таки більшою мірою схильна до дії різних страхів....
Венеричні захворювання різні. Кожна з хвороб має свої ознаки, але не дивлячись на це, більшість ознак для всіх інфекцій...
Дзеркало завжди було і залишається джерелом забобонів. Адже саме з дзеркалом пов'язано багато обрядів, гадань, а також...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Scroll To Top