Рекомендуємо прочитати

Як прибрати розтяжки за допомогою кокосової олії?

article3523.jpg

Схильність до розтяжок - це дуже неприємна особливість жіночого тіла. А ще більш неприємно те, що з ними дуже складно боротися. Але поліпшити такий стан шкіри добре допомагає кокосова олія. Що з нею робити?

Розтяжки (або стриї) - це рубцеві зміни шкіри, що виникають через порушення еластичності і щільності шкірного покриву. Виглядають вони як темні опуклі смуги на тілі, які через час можуть стати білими. Розтяжки найчастіше виникають через гормональний дисбаланс в організмі в підлітковому віці. Але також поширеними причинами є коливання у вазі і вагітність. Шкіра розтягується, травмується і з'являються відмітини.

Звичайно, розтяжки легше попередити, тримаючи вагу під контролем і надягаючи бондаж при вагітності, але навіть ці методи до кінця не виключають їх появу. Одним з кращих засобів для боротьби з розтяжками є кокосова олія.

Кокосова олія не дарма вважається найкращим натуральним засобом для застосування в косметології. Це багатофункціональний продукт, який живить шкіру і волосся, допомагає боротися зі зморшками, має антибактеріальні та протигрибкові властивості, лікує і заспокоює шкіру.
Завдяки тому, що людська шкіра здатна вбирати кокосове масло повністю, воно надає глибоке вплив, як на зовнішні, так і на більш глибокі шари шкіри. Посилене харчування і зволоження робить шкіру більш еластичною, перешкоджає виникненню нових розтяжок і скороченню вже наявних.

Щоб поліпшити стан шкіри виконуйте наступну процедуру кожні два дні.

Крок 1  → Відшелушування
Придбайте щітку для душу з жорсткою щетиною або зробіть домашній скраб з кавової гущі та натурального меду, в душі добре «пройдіться» по проблемних місцях цими засобами протягом 5 хвилин. Так ви «відшліфуєте» верхній шар епідермісу і зробите шкіру більш сприйнятливою до подальшої процедури.

Крок 2 → Харчування
Підігрійте кокосову олію на водяній бані до комфортної температури, додайте дві попередньо розрізані капсули вітаміну Е і змішайте його з маслом. Намастить масло на проблемні ділянки, і робіть масаж круговими рухами протягом 10 хвилин.

Крок 3 → Прогрівання
Укутайте проблемні ділянки теплим рушником і відпочиньте на ліжку приблизно 20 хвилин.

Після місяця регулярного проведення таких процедур буде видно перші зміни, розтяжки стануть світліше і менш опуклими. Не забувайте, що тут, як і в будь-якому лікуванні потрібна регулярність. Тільки так ефект буде помітним і тривалим.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Розтяжки на стегнах виникають зазвичай при ожирінні. У цьому випадку шкіра просто не витримує занадто сильного...
Гоління залишається одним з найпопулярніших способів видалення волосся. Це просто, швидко, безболісно і дешево. Однак...
Деякі жінки позбавляються від волосся в області бікіні, але деякі додатково проводять подібну процедуру не лише на...
Такий виріб, як пояс для панчіх, з'явився дуже давно, а точніше в самому початку минулого століття. Спочатку його форма...
Scroll To Top