Рекомендуємо прочитати

Розтяжки на стегнах — основні принципи боротьби

article3485.jpg

Розтяжки на стегнах виникають зазвичай при ожирінні. У цьому випадку шкіра просто не витримує занадто сильного розтягнення, і найдрібніші колагенові волокна в її середині розриваються. З часом на місці розриву утворюються маленькі рубчики — це говорить про те, що місце розриву зайняла звичайна сполучна тканина.

Чому з’являються розтяжки на стегнах

Як і розтяжки на будь-якому іншому ділянці тіла, розтяжки на стегнах з’являються при дуже великому розтягуванні шкіри, наприклад, при ожирінні або під час вагітності. При цьому розриваються колагенові волокна в глибині шкіри, і замість них розростається сполучна тканина. Але іноді розтяжки з’являються не в той час, коли є зайва вага, а коли людина стрімко його втрачає. Це говорить про те, що шкіра втрачає не тільки жир, але і вологу, утворюються складки або зморшки, в глибині яких колагенові волокна просто розтріскуються.

Новостворені розтяжки мають червонуватий колір через наявність у них великої кількості кровоносних судин. З часом кровоносні судини запустівають і розтяжки набувають білого кольору, також відрізняється від загального кольору шкіри.

Основні принципи боротьби з розтяжками

Зменшити самі розтяжки практично неможливо. Основне завдання полягає в тому, щоб зробити їх непомітними. Для цього, насамперед, потрібно прискорити їх дозрівання, після чого розтяжки придбають білий колір, стануть більш тонкими і непомітними.

Друге завдання — поліпшити стан навколишніх тканин, після чого поліпшиться і зовнішній вигляд розтяжки.

Нарешті, третє завдання — це зрівняти поверхню розтяжки з поверхнею решти шкіри. У результаті всіх цих маніпуляцій розтяжка не зникає, але стає непомітною.

Як поліпшити зовнішній вигляд розтяжок на стегнах

Для цього існує багато методів: спеціальні косметичні засоби, мезотерапія, фізіотерапевтичні процедури. Сьогодні з цією метою застосовується і спеціальна методика дермотонія — своєрідний вакуумний апаратний масаж рефлекторних зон шкіри. Дерматонія сприяє поліпшенню кровообігу в дрібних кровоносних судинах шкіри, в результаті чого зменшується набряк шкіри, підвищується її пружність, розбиваються сполучнотканинні спайки, прискорюються обмінні процеси в шкірі, з її поверхні видаляються омертвілі клітини. Поліпшення крово-і лімфообігу сприяє виведенню з шкіри токсинів, прискоренню процесу утворення колагену, внаслідок чого поліпшується і загальний стан шкіри. На рубці або розтяжки дерматонія також діє позитивно, сприяючи їх дозріванню. Для того щоб привести в порядок шкіру в області стегон потрібно близько десять — дванадцять процедур.

А як?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Целюліт, або апельсинова кірка. Жодна жінка не застрахована від появи целюліту на стегнах і сідницях. Ви можете бути...
Схильність до розтяжок - це дуже неприємна особливість жіночого тіла. А ще більш неприємно те, що з ними дуже складно...
Scroll To Top