Рекомендуємо прочитати

Чим небезпечна пізня вагітність?

article3019.jpg

Сучасна медицина вважає, що перші пологи повинні відбутися до 30 років. Після 35 років планування дитини вважається пізнім і може бути проблематичним, як для матері, так і для майбутньої дитини.

З віком здоров'я жінки погіршується і, як правило, до 30-35 років вона набуває цілий букет хронічних захворювань, серед яких хвороби серця, нирок, сечостатевої системи і шлунково-кишкового тракту. У період виношування дитини хронічні захворювання загострюються, тому виникає необхідність прийому лікарських препаратів, що негативно відбивається на здоров'ї майбутньої дитини.

Старші породіллі, а такими вважаються жінок 30-35 років, можуть не розраховувати на короткі пологи. З віком тканини організму втрачають свою еластичність, м'язи тазу гірше розтягуються. Тому при пізніх пологах нерідко виникає розрив м'язів промежини, наслідком чого є проблеми прямої кишки і системи сечовипускання.

Для нормального внутрішньоутробного розвитку малюк повинен отримувати 25 грамів кальцію щодня. Цей мінерал він бере з організму мами, а після 30 років організм жінки відчуває нестачу кальцію. Дефіцит кальцію призводить до неправильного формування скелета майбутньої дитини, а у самої жінки виникають проблеми з зубами, нігтями і суглобами.

Пізніше планування дитини збільшує ризик генетичних захворювань. У дітей зрілих батьків частіше, ніж у решти зустрічається синдром Дауна.
Але якщо до пізньої вагітності підготуватися заздалегідь, то багатьох проблем вдасться уникнути. Здоров'я дитини напряму залежить від стану організму майбутньої матері та її способу життя. Тому хоча б за півроку до планованої вагітності жінці необхідно позбутися шкідливих звичок і зайнятися фітнесом, щоб підготувати свої м'язи і суглоби до майбутньої вагітності. Заздалегідь потрібно обстежитися у гінеколога та інших фахівців і здати всі необхідні аналізи. З перших тижнів вагітності слід приступати до виконання спеціальних вправ. Здоров'я кожної жінки індивідуально, тому вагітність протікає у всіх по-різному. Спостереження у лікаря-гінеколога, а також уважне ставлення до свого здоров'я допоможе уникнути ускладнень під час вагітності і посприяє народженню здорового малюка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Scroll To Top