Рекомендуємо прочитати

Краса - страшна сила! Пластика обличчя як вона є ...

article2599.jpg

Це знаменитий вираз можна розуміти по-різному. По-перше, мається на увазі, що краса — це зброя. Друга «розшифровка»: щоб стати красивою, треба трошки побоятися — тобто, наприклад, пройти через якісь процедури або пластичну операцію. І третій варіант — що після операції ваше обличчя або інша змінена частина тіла вам може і не сподобатися. А це вже дійсно страшно.

Пластичними операціями сьогодні нікого не здивуєш. Їх роблять мільйони людей у всьому світі. Використовуються самі різні методики, доведені за останні роки до досконалості. Однак у пластичної хірургії, як і у будь-якого втручання в природу, є не тільки плюси, а й мінуси.

В принципі, пластичні операції, як стверджує медицина, досить безпечні. Ускладнення, звичайно, бувають, але це природне явище при будь-якої операції. Але, загалом, з точки зору фізіології, а не естетики, нічого страшного в тому, що змінюється форма носа, губ або грудей, немає. До речі, щодо останньої. Багато жінок вирішуються на маммопластику (операцію по зміні грудей), але більша частина боїться, що це спровокує, наприклад, рак. З'ясувалося, що ніякої залежністю між iмплантами і раком не існує.

Пластика обличчя

Можливість змінити свою зовнішність — радість не лише для тих, хто і так вже красивий, але хоче стати ще краще. Але у багатьох людей проведення пластичної операції пов'язане з поліпшенням якості життя і ставлення до себе. Наприклад, буває так, що у людини занадто великий ніс, відсутнє підборіддя або стирчать вуха. Пластичні хірурги можуть зробити людей привабливішими, і дати їм путівку буквально в нове життя. Крім того, пластична хірургія займається відновленням (пересадкою) відсутніх органів і тканин, що теж дозволяє відчувати себе повноцінно.

Якщо у вас все в порядку з обличчям, але ви хочете змінитися, тут вас можуть чекати різні засідки. Звичайно, пластичний хірург повинен бути трохи і художником, однак результат може вам і не сподобатися. Наприклад, якщо у вас ніс з горбинкою, то прямий може вас зіпсувати.

Причому в разі незадоволення або при появі ускладнень внаслідок неправильно проведеної операції максимум, на що ви зможете розраховувати — це на відшкодування вартості операції. Так, а як ви хотіли? Горбинку на носі не повернеш.

Плюс пластичної підтяжки обличчя — можливість скинути років 15-20. Це один з найпопулярніших видів операцій після збільшення грудей. Мінус полягає в тому, що підтяжку доведеться робити не один раз. Шкіра старіє, обвисає… Вона б і так обвисала, звичайно, але тут цей процес йде швидше через постійний натяг. Інший мінус — шви. Оточуючим людям вони будуть непомітні, але взагалі-тоненькі рубці залишаються назавжди. І вам доведеться з цим жити.

/images/content/2013/20130828_01.jpg

Існує маса способів змінити свою зовнішність. Якщо ви зважилися на це, то, мабуть, не варто відразу «лягати під ніж». Можна спробувати для початку інші види омолодження та підтяжок, не пов'язаних зі скальпелем і імплантатами.

Але якщо пластична операція, на ваш погляд, єдиний вихід, будьте готові до всього. Адже краса — страшна сила ...

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Деякий час тому тільки знаменитим і багатим людям була доступна пластична хірургія. Сьогодні її може собі дозволити...
Щороку мільйони людей вирішуються на пластичну операцію. Перед тим, як процедури будуть виконані, пацієнтів...
Scroll To Top