Рекомендуємо прочитати

Алопеція: причини і лікування

article2436.jpg

Алопеція - це захворювання, пов'язане з випаданням волосся. Спочатку на деякій ділянці голови з'являється порідіння, а потім вже і повне облисіння.

Причини і ознаки алопеції

Причиною появи даного захворювання є кілька чинників. Найчастіше це наслідки того, що своєчасно не лікувалося випадання волосся. Поступово проблема посилювалася і переросла в алопецію. Іноді ця хвороба проявляється як самостійний процес, тобто вогнища утворюються самі собою на різних ділянках голови. Головні причини алопеції: гормональний дисбаланс і порушення обміну речовин, спадковість.

Якщо на голові були знайдені ділянки без волосся, тоді варто приймати терміново міри. Можна звернутися до лікаря, щоб з'ясувати реальну причину випадання волосся. Далі необхідно боротися з тим, що викликає облисіння. Лікуватися можна різними методами. Продаються спеціальні шампуні, використання різних кремів, які стимулюють ріст волосся.

Алопеція лікування

Є безліч рецептів народної медицини, які включають використання трав, сумішей для зміцнення волосся і подальшої стимуляції їх росту. Правильне харчування, вживання потрібних вітамінів, усунення стресових ситуацій також включається до лікування. Боротьба з облисінням має бути комплексна і включати в себе різні методики. Якщо нічого не допомагає, тоді вдаються до хірургічного втручання, тобто виконується пересадка волосся.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
При опіковому облисінні добре допомагає засіб, приготоване за наступним рецептом. Треба взяти 2 г муміє, 100 мл...
Молочниця - грибкове захворювання, що вражає слизову оболонку статевих органів, збудником якого є дріжджоподібний...
Scroll To Top