Рекомендуємо прочитати

Як визначити тип волосся?

article2598.jpg

Волосся - справа тонка і примхлива, тому до них потрібен індивідуальний підхід. Але колись треба визначити тип волосся, і тоді вже складати програму залицяння.

Здавалося б, навіщо такі складнощі? Ну, волосся і волосся. Взяв шампунь, помив, висушив і добре. Але результати такого підходу відомі.

Наплювацьке ставлення до волосся, навіть якщо від природи вони були красивими, робить їх в підсумку неслухняними, непоказними, тьмяними ... Волосся «ображається» і іноді навіть починають «йти» від господаря в масовому порядку. І ось тоді-то ми починаємо замислюватися ...

Отже, давайте визначатися з типом волосся. Самим загальновідомим фактом є наступний: волосся буває сухим, жирним, нормальними або «змішаними» (як і шкіра). Всі типи мають свої недоліки і переваги.

Отже, у вас сухе волосся, якщо воно: довго не «жирніє», їх можна спокійно мити раз на тиждень, при цьому вони січуться і ламаються, мають тьмяний вигляд, підвищену пишність і сильно електризуються.

Ваше волосся можна вважати жирними, якщо: вам доводиться мити голову щодня, так як до вечора волосся набуває неприємний блиск, але при цьому вони не схильні до «перетину», не електризується, і погано тримають укладання.

Нормальне волосся визначити нескладно, бо з ними в основному немає проблем. Ви миєте голову раз на 2-3 дні, коріння стають жирними тільки до кінця третього дня, кінчики нормальні або трішки сухі, іноді вони січуться. Після миття волосся блищать, після сушіння мають хорошу пишність, електризуються слабо. Ясна річ, що таке волосся добре піддається укладанню і воно довго тримається.

Ну і, нарешті, змішаний тип волосся. До таких можна віднести ваше волосся, якщо вони сухі на кінчиках, але при цьому швидко стають жирними біля коріння. Найчастіше така ситуація зустрічається у тих, хто носить довге волосся. Мастило розподіляється не по всій довжині, тому кінчикам нічого не дістається.

При визначенні типу волосся слід враховувати ще деякі фактори. Волосся так само буває м'яке і жорстке; товсте і тонке, здорове або виснажене, хвилясте або пряме. Тобто може бути, скажімо, жирне м'яке волосся, або жирне жорстке. Або, наприклад, таке поєднання: жирне, тонке, виснажене. Всі ці фактори необхідно враховувати при визначенні типу волосся, щоб підібрати формулу правильного догляду.

Варто також відзначити, що волосся і його тип можуть змінюватися з віком або якимись змінами: внутрішніми (наприклад, гормональними) або зовнішніми (погана екологія, зміна місця проживання тощо). Тому далеко не у всіх тип волосся залишається незмінним протягом усього життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У цілому догляд за чорним волоссям дуже схожий на догляд за світлим волоссям. Головними напрямками є: очищення, захист...
Давно канули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми...
В даний час ринок косметичних засобів представляє величезний вибір всілякої продукції по догляду за волоссям....
Лисіючих людей стає все більше. Близько 40% чоловіків вже страждають від цієї недуги, а 2/3 жінок побоюються за стан своєї...
Scroll To Top