Рекомендуємо прочитати

Оральний секс під час вагітності

article2315.jpg

Відношення до статевої близькості підчас вагітності може добре змінитися у жінки та чоловіка. Може бути, що дружини з перших днів вагітності можуть побоюватися сексу, боячись якимось чином нашкодити плоду. Багато чоловіків також переживають щодо інтимної близькості, правда, не рідко вже на останніх тижнях. А деякі пари навпроти — в цей час ще більше зближуються, при цьому відчуваючи набагато більше насолоди ніж раніше.

Однак, на жаль, в багатьох випадках фахівці забороняю сексуальне життя в період вагітності. І в таких випадках оральний секс здається хорошою альтернативою, а часом і єдиним виходом. Але все не так просто, як здається на перший погляд. Адже оральний секс при нормальному протіканні вагітності не рекомендується, на відміну анального сексу і вагінального сексу.

Мінет під час вагітності

З мінетом все набагато простіше йде. Тому що якщо майбутній мамі це приносить задоволення або не приносить дискомфорту, то займатися цим видом орального сексу в період вагітності можна на будь-якому терміні. Деяких жінок цікавить таке питання, як ковтання сперми: чи можна? Питання просте, це не приносить шкоди ні дитині і мамі, і навіть є думка, нібито навпаки — є корисним. Так що не потрібно обділяти чоловіків увагою, що може бути для пар приємною новиною, які звичайну інтимне життя при вагітності з якихось причин не практикують.

Кунілінгус під час вагітності

А ось вагітним жінкам пощастило менше. По-перше, часто від ідеї відмовляються чоловіки з причини змін, що відбуваються в організмі жінки: в період вагітності вагінальні виділення в обсягах збільшуються і змінюють свій запах і смак.

По-друге, деякі медичні джерела, не рекомендують у період вагітності кунілінгус. Причина — задуваючи повітря може призвести до емболії, що небезпечно для життя плода і матері. Хоча багато хто думає, що такі заборони звучати тільки в нашій вітчизняній медицині: в інших країнах фахівці про це навіть і не чули.

Також, ротова порожнина — це добре середовище для розмноження різних мікробів, які проникають в піхву. В результаті, кандидоз, герпес, карієс, венеричні захворювання чоловіка можуть бути причиною розвитку інфекції в піхву вагітної жінки. А при вагітності це дуже небажано. Втім, деякі лікарі стверджують, що така позиція перебільшена. Однак після відходження навколоплідних вод дійсно є ризик.

Кунілінгус є небезпечним, якщо стан вагітної жінки знаходиться під загрозою зриву. У такий момент протипоказано жінці все, що призводить до скорочення матки, це стосується і оргазму.

Також не потрібно себе позбавляти сексуальної близькості на всі дев'ять місяців вагітності — в цьому впевнені багато жінок і гінекологи. Якщо немає загрози виношування, то кунілінгус є безпечним для малюка і мами. Більш того, оральний секс приносить жінкам багато задоволення і позитивних емоцій, а при вагітності це тільки вітається.

Щоб не говорили, але оральний секс при виношуванні практикують багато жінок і чоловіки. Не рідко він допомагає зміцнити і зберегти відносини між парою в цей складний період. Якщо вам оргазм не протипоказаний, не відмовляйте собі в задоволенні. Однак чоловікам при цьому потрібно проявити максимум турботи і обережності. Будьте щасливі! Любіть один одного — це так корисно вашим малюкам.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Секс і вагітність - речі цілком сумісні і здатні принести задоволення, потрібно просто вміти їх поєднувати. Медики про...
Scroll To Top