Рекомендуємо прочитати

Чому шаруються нігті

article109.jpg

Фізіологічна причина
Повне відшарування матеріалу на всіх нігтях свідчить про те, що у клієнта є захворювання. Такі прояви ліфтингу - наслідок вегетативних, гормональних та інших, більш серйозних захворювань організму, авітамінозів.

Часта причина ліфтингу - підвищена вологість рук. У нормі нігтьова пластина зволожена у кутикули. Ближче до вільного краю в клітинах майже не міститься молекул води. При вегетативних розладах, виражених в підвищеній вологості рук, нігтьова пластина жирна і волога. На жаль, в даному випадку відшарування матеріалу на нігтях відбуваються майже завжди.

Може бути і так, що постійна клієнтка майстра моделювання нарощує нігті, не відчуваючи проблем. Але, в один прекрасний момент, штучний матеріал «сповзає». Можливо, що ви стали приймати сильнодіючі лікарські препарати. А може, це вагітність, про яку ви ще самі не підозрюєте? Пояснення просте: організм реагує на внутрішні зміни реакцією відторгнення.

Клієнтки, в гонитві за модною довжиною або формою, не враховують особливості свого способу життя. Наприклад, при заняттях спортом, довгі нігті зовсім недоречні. Слід враховувати, що офісним працівникам доводиться працювати з клавіатурою. Нігті у формі стилетів будуть не тільки не зручні, але і не практичні.

Перепиляні нігті. Під час попередньої підготовки нігтя досвідчений майстер знімає всього кілька мікронів верхнього пористого шару. В ідеалі нігті повинні зберігатися природними.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Scroll To Top